Офіційні сайти відомств
Статті
Аналітичні статті [124]
Історичні статті [84]
20 років СОУ н-п конференція (30.07.2011) [4]
ХХ років в обороні України, на захисті прав, і соціальних гарантій військовослужбовців: історичний досвід, стан, перспективи (доповіді, виступи, статті)
20 РОКІВ ЗС УКРАЇНИ [4]
Статті, доповіді, виступи проголошені під час круглого столу 3.12.11 та надруковані у ЗМІ.
Історія СОУ [1]

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 217
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 21 22 »

Коли говоримо про безпеку держави, то розуміємо, що насамперед йдеться про довіру до президента, до прем’єр-міністра, до політика, до судді, до міліціонера, до держслужбовця…
Про вкрай низький рівень довіри українців до влади загалом, до державних інституцій, до банків, правоохоронних органів, зрештою, один до одного написано і сказано достатньо. Зрушень у позитивний бік – жодних...
Олег К.РОМАНЧУК
Держава і громадянське суспільство | Переглядів: 1269 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 22.06.2012 | Коментарі (0)

Офіцери й мічмани — члени Севастопольського відділення Спілки офіцерів України в 1992 році першими в Україні порушили питання щодо юридичного оформлення процесу відродження національного флоту в Україні і першими приступили до його розбудови.
Саме наполегливість севастопольських спілчан привела до виходу у світ 5 квітня Указу Президента України “Про невідкладні заходи по будівництву Збройних Сил України”, згідно з яким було розпочато створення Військово-Морських Сил України, а члени організації Спілки офіцерів України (СОУ) склали основу і фундамент організаційної групи першого командувача ВМС України контр-адмірала Бориса Кожина.
Історія українського війська | Переглядів: 816 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 18.06.2012 | Коментарі (0)

Вони мали  тільки одну  місію — боротися  за звільнення своєї  Батьківщини, яку було окуповано в 20-роки минулого століття. Вони вірили в Бога і в майбутнє своєї України, урочисто присягались, що здобудуть українську державу, або згинуть в боротьбі за неї. Україна майже все ХХ століття вела війну за Незалежність. Вони дозволяли собі не тільки говорити про гідність та велич України, але й відстоювати її навіть тоді, коли країна була окупована, а багато з них було в концтаборах та тюрмах. Вони почувалися вільними українцями… Вони вірили,що навіть програвши битву,   не програли війну за Україну і прийде той день, коли Україна поверне собі свободу і велич…
Петро КОСТЮК

Українська історія | Переглядів: 2587 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 24.05.2012 | Коментарі (0)

"Колишня владна антинародна номенклатура, яка вела нас манівцями до «світлого майбутнього», обманула народ та відкинула  облудні комуністичні ідеали, коли відчула власну наживу при переході до капіталістичної економіки. Фактично нашу державу до цього часу не наповнено українським (руським) духом, ідеологією, традиціями, що панували впродовж багатьох тисячоліть на  нашій землі.
 В Україні не було проведено люстрацію, не відсторонено від влади, не осуджено колишню прогнилу керівну комуністичну номенклатуру, людей в черговий раз ошукано, більшу частину державного майна розграбовано. На черзі, якщо народ не отямиться, буде несправедливо приватизовано решту державного майна та забрано безцінне багатство це  наші родючі чорноземи..."
Остап Осінчук

Держава і громадянське суспільство | Переглядів: 1045 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 24.05.2012 | Коментарі (0)

Два роки тому на сайті «Української правди» була вміщена моя стаття «Чи треба вивчати російську мову?». Серед численних відгуків був і коментар такого собі Андрея русича: «Долго мы вас, хохлов, тут терпели. Закончились ваши игры в нэзалэжность. Власть теперь наша. Еще немного, будете проситься по контракту в нашу армию, когда условия жизни на Украине станут не по силам. Наши в «уряде» и «президент» стараются. Мои друзья в России говорят, что денег на сериалы и фильмы про армию выделяют немеряно. Друг не успевает выполнять заказы. Так что смотрите телик и учите великий и могучий. Но учтите, вас будут брать младшим командным составом. Офицеры – только МЫ!».
Нац. безпека і оборона | Переглядів: 891 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 16.05.2012 | Коментарі (0)

Тези цієї доповіді за певних обставин не були передані до Верховної ради України і не озвучені повністю під час передачі пропозицій до Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони (25.04.2012), тому що їх автор сьогодні зосереджується на необхідності негайного, першочергового вирішення проблем соціально-правового забезпечення військовослужбовців - пенсіонерів (виступ І.Окуленка у Комітеті ВРУ дивитися на відео з позиції 17.47). Але актуальність питань що підняті в них  від цього не зменшується. Тому портал подає їх саме у розділі щодо парламентських слухань"Стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України".

09 травня щорічно для одних це День Перемоги над нацистською Німеччиною у Другій свтовій війні, закінчення Великої Вітчизняної війни – державне свято в Україні(до 1965р. в СССР цей день не був державним святом!) — святкується в деяких країнах бувшого Рад. Союзу, для інших це - поминання загиблих воїнів, які поклали своє життя за Вітчизну(кожен за свою!) та віру(теж кожен за свою!) і взагалі 08 – 09 травня щорічно – Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни…

Євген ЛУПАКОВ
Українська історія | Переглядів: 1832 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 04.05.2012 | Коментарі (0)

Панове офіцери, заручившись моєю згодою таки пройти вишкіл, чемно запитали мене, що я вмію. У варіантах відповіді не було вказано мого навику, тому я попросила дописати його. Ні за що не здогадаєтесь, що може вміти сучасний призовник! Він може вміти писати вірші! У випадку зі мною варто додати: яке щастя писати вірші! Адже завдяки цьому мене прийняли на вишкіл військові моряки!

Алла КОХ
статті | Переглядів: 815 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 02.05.2012 | Коментарі (0)

Вже декілька років продовжуються наші звернення до Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України з вимогами покласти край негараздам в сфері ЕМС та усунути від громадян України (від її Президента до пересічних людей) загрозу їх конституційним правам. Надані відповіді свідчать лише про низьку кваліфікацію та недостатню відповідальність військових посадовців, що викликає зростання впевненості в невідворотності нових катастроф на кшалт Скнилівської трагедії.
Настав час застосувати Інтернет як "основну зброю”. За згодою керівництва Спілки і її Інтернет -представництва гарантуємо опублікувати на сайті СОУ для ознайомлення всіма зацікавленими особами оцінку нинішнім керівництвом Збройних Сил України таких фактів, що характеризують стан справ у сфері ЕМС, в тому числі, можливості техногенних катастроф.
Вячеслава БІЛОУС
Генадій ЧЕПКІЙ


Колишній офіцер Липинський цінував людей, здатних долати хаос. Одним із таких був полковник Болбочан. Його Запорозький корпус і корпус Січових Стрільців Євгена Коновальця становили основу армії УНР. Але вожді Директорії ревниво ставилися до чужих успіхів. У січні 1919­го Болбочана усунули від командування корпусом й звинуватили в різних гріхах. 12 червня військово­польовий суд виніс вирок – смертна кара. Симон Петлюра, щоб уникнути відповідальності, виїхав на фронт, а Болбочана розстріляли.
Історія українського війська | Переглядів: 822 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 17.04.2012 | Коментарі (0)


"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz