Офіційні сайти відомств
Пропозиції до парламентських слухань на тему: "Про стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України"(25.04.2012)

25 квітня 2012 року Спілка офіцерів України передала свої пропозиції до Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (фото, відео)ВИСТУП ГОЛОВИ СОУ ПІД ЧАС ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАНЬ 23.05.2012.Головна » Статті » 20 РОКІВ ЗС УКРАЇНИ » статті

У категорії матеріалів: 2
Показано матеріалів: 1-2

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Панове офіцери, заручившись моєю згодою таки пройти вишкіл, чемно запитали мене, що я вмію. У варіантах відповіді не було вказано мого навику, тому я попросила дописати його. Ні за що не здогадаєтесь, що може вміти сучасний призовник! Він може вміти писати вірші! У випадку зі мною варто додати: яке щастя писати вірші! Адже завдяки цьому мене прийняли на вишкіл військові моряки!

Алла КОХ
статті | Переглядів: 841 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 02.05.2012 | Коментарі (0)

Володимир Мулява Начальник Соціально-психологічної служби Збройних Сил України — начальник Соціально-психологічного управління Міністерства оборони України з 1991 до 1993 року
 
Вітаю всіх військових і цивільних, усіх громадян України та все патріотичне українство світу з 20–ю річницею Збройних Сил України! Зичу всім крицевого козацького здоров’я, щастя і щонайкращих гараздів, щоб завжди був успіх у навчанні та діяльності на добро і благо України, українського народу…, а в даному разі, необхідно акцентувати — і Збройних Сил України. Смисловий наголос роблю на словах «навчанні та діяльності», позаяк переконаний, що людина від народження і до останнього подиху та удару серця повинна навчатися і діяти.
статті | Переглядів: 926 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 29.12.2011 | Коментарі (0)


"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz