Офіційні сайти відомств




Статті
Аналітичні статті [124]
Історичні статті [84]
20 років СОУ н-п конференція (30.07.2011) [4]
ХХ років в обороні України, на захисті прав, і соціальних гарантій військовослужбовців: історичний досвід, стан, перспективи (доповіді, виступи, статті)
20 РОКІВ ЗС УКРАЇНИ [4]
Статті, доповіді, виступи проголошені під час круглого столу 3.12.11 та надруковані у ЗМІ.
Історія СОУ [1]

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 217
Показано матеріалів: 51-60
Сторінки: « 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 21 22 »

"Ремісникам, купцям, шинкарям… наказуємо, щоб не називалися козаками, й вилучаємо їх від себе й у майбутньому таких до нашого війська приймати не будемо", – писав козацький гетьман Петро ­Конашевич-­Сагайдачний в одному з універсалів 1617 року. Бо мав мету: створити з розбишак-­запорожців дієву армію й оформити їх у окремий суспільний стан. Усе своє гетьманування намагався, з одного боку, подолати зарозумілу впертість Варшави, а з другого – утихомирити сваволю Запорожжя.
Історія українського війська | Переглядів: 894 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 17.04.2012 | Коментарі (0)

Одним з основних напрямків забезпечення обороноздатності держави є забезпечення її військових формувань сучасними ефективними озброєнням та військовою технікою (ОВТ). Розробка, випробування, виробництво ОВТ (перш за все, таких складних систем, як ракети, літаки, кораблі) можливі за умови участі в загальній роботі десятків і сотень підприємств промисловості, наукових організацій, учбових закладів, військових частин. Складність завдання створення нової зброї обумовлює необхідність ретельної організації їх сумісної роботи та здійснення управління їх діяльністю зі сторони державних органів.
Однак питання законодавчого врегулювання процесу створення ОВТ до цього часу не вирішено. Досі в Україні у цій сфері керуються нормативно-технічними актами кол. СРСР (системою державних стандартів ГОСТ В 15. Але в названих документах, зрозуміло, не визначені повноваження державних органів України, зате приділена увага визначенню повноважень "головних міністерств промисловості” тощо, тобто, органів, яких немає в Україні...
Вячеслав БІЛОУС
Генадій ЧЕПКИЙ

Припинення ворожнечі в середині нації-запорука забезпечення безпеки держави Україна в цілому. На протязі 20 років в Україні не припиняються дискусії навколо питань: релігії, історії, мови та інших, часто замаскованих проблемах. Ці питання штучно роздмухують засоби масової інформації та політикани різних рівнів. На мою думку, відповіді безпеки нашої держави - України, лежать саме в цих площинах. І державним мужам потрібно, на решті, початися займатися державними справами, коли ми говоримо про будівництво держави Україна...

Олександр ВАРАКУТА



...Запорукою безпеки такого розвитку може стати лише військовий флот, який вкрай потребує модернізації і розробки нової моделі застосування за нових умов, що мають бути передбачені морською доктриною. За 20 років відсутності державної політики в місцях дислокації Чорноморського флоту Російської Федерації, і в м. Севастополі зокрема, Україна нарощує клубок нерозв’язаних проблем,  невирішення яких є прямою загрозою національній безпеці і може привести до втрати територіальної цілісності держави...
Тимур БАРОТОВ


"Загальновідомо, що демократія – це децентралізація влади. Але навіть за чіткого розподілу влади на законодавчу, виконавчу і судову без одночасного розвитку місцевого самоврядування й повноцінної передачі влади громадам держава зберігає за собою весь апарат насильства..."

Олег РОМАНЧУК
Інші | Переглядів: 707 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 09.04.2012 | Коментарі (0)

...широке впровадження душпастирства послужить як справі відродження високого духу людини у погонах, так і підняттю самого найвищого авторитету Армії в народі. І тоді: «І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім`я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім`я Мого, і повернуть зі злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (Біблія, 2-га Книга Хронік 7:14)

Валерій ТРУФАНОВ


Критичне становище виникло з виконання Закону України "Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей”, всі статті про соціальні гарантії призупинені та скасовані та не діють, їх фінансування державою не забезпечується, хоча є відповідні рішення Конституційного суду про їх незаконне припинення/скасування.

Владислав ГАЛАТА

"Нажаль, патріотичне виховання молоді і молодого захисника Вітчизни, зокрема, в нашій країні сьогодні являє собою еклектичну конструкцію, сповнену суперечностей і позбавлену організуючих засад, яку неможна назвати системою.
Будь-яка людська діяльність оперує понятійними категоріями. Для успішної державотворчої діяльності мають бути окреслені чіткі національні символи, наповнені змістом спадковості надбання попередніх поколінь, змістом героїки і незламності духу нації. Це має бути основою державної політики. У противному разі державність постає примарою, яка ніколи не набуває тілесних форм.
"

Микола КОРОБКО
Петро ЛИСЕНКО

"Я запросив до себе начальника відділу кадрів дивізії і запитав про причини такої неготовності. І от тоді він остаточно відкрив мені очі на екстериторіальний принцип комплектування Збройних сил СРСР: народився в Україні, українець – повинен служити на Північному чи Тихоокеанському флотах, а в Україні на ЧФ мали право служити лише росіяни та мізерна кількість інших нацменів-неукраїнців. І якщо заборона на проходження служби на ЧФ для кримських татар була офіційною, то для українців діяло неофіційне табу…"
Історія українського війська | Переглядів: 806 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 05.04.2012 | Коментарі (0)

ПРАВОВИЙ СТАТУС ГРОМАДСЬКИХ ІНСТИТУЦІЙ, ЯКІ ДІЮТЬ ВСЕРЕДИНІ ВІЙСЬКОВИХ ФОРМУВАНЬ (ЗБОРИ ОФІЦЕРІВ, ЖІНОЧІ РАДИ, РАДИ ОФІЦЕРІВ, СЕРЖАНТІВ , ПРАЦІВНИКІВ СПЕЦІАЛЬНИХ ОРГАНІВ АБО ПІДРОЗДІЛІВ І ЇМ РІВНІ) АБО ПРИ НИХ (ГРОМАДСЬКІ РАДИ, ГРОМАДСЬКІ КОЛЕГІЇ АБО ЇМ РІВНІ) У СКЛАДІ СИЛОВИХ СТРУКТУР ТА ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ДЕРЖАВИ, ПОЧИНАЮЧИ ІЗ САМИХ ПЕРВИННИХ ЛАНОК (ПІДРОЗДІЛІВ) ПОВИНЕН ВИЗНАЧАТИСЯ ВИЩИМ ЗАКОНОДАВЧИМ ОРГАНОМ ДЕРЖАВИ ПІСЛЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ШИРОКОГО ПАРЛАМЕНТСЬКОГО І ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ.
Петро ЛИСЕНКО


"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."





ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу



НОВИНИ  © ВГО СОУ






Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ




Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net




Використовуються технології uCoz