Офіційні сайти відомств
Статті
Аналітичні статті [124]
Історичні статті [84]
20 років СОУ н-п конференція (30.07.2011) [4]
ХХ років в обороні України, на захисті прав, і соціальних гарантій військовослужбовців: історичний досвід, стан, перспективи (доповіді, виступи, статті)
20 РОКІВ ЗС УКРАЇНИ [4]
Статті, доповіді, виступи проголошені під час круглого столу 3.12.11 та надруковані у ЗМІ.
Історія СОУ [1]

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 217
Показано матеріалів: 211-217
Сторінки: « 1 2 ... 20 21 22


  Роман КРУЦИК, директор Музею совєтської окупації


БРОНЕПОЇЗД «КОРШУН» №50 НА ПІВДЕННО-ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ. УКРАЇНА, 1920 р.

Цього року минає 90 літ від початку другої російської окупації України. Тоді, у далекому 1919-му, скориставшись внутрішньою міжусобицею українських політичних сил (повстання Директорії проти гетьмана П.Скоропадського), Російська Федерація по-зрадницьки, без оголошення війни, зламавши укладені перед тим міжнародні договори, напала на Українську Народну Республіку (УНР) і буквально втопила її у крові. Міжнародні злочинці добре розуміли ганебність скоєного, тому намагалися переконати український народ і світ, що, начебто, в Україні відбулася громадянська війна між місцевою буржуазією та пролетаріатом, а російський уряд лише надав «братню воєнну допомогу» повсталим трудящим.
Українська історія | Переглядів: 1227 | Додав: Петро_ЛИСЕНКО | Дата: 27.04.2009 | Коментарі (0)

17 квітня у Київському палаці ветеранів стався організований дирекцією палацу перегляд фільму «Тарас Бульба». Якими ж вогнями сяяли очі ветеранів радянських «охранок» та всіляких військових формувань від КГБ до партійних пропагандистів по завершенню сеансу! Нарешті вони почули слово про «русскую сілу», що так педалюється фільмом російського виробництва за участю на все готових українських акторів. Маючи знання на рівні «Краткого курсу ВКП/б/», вони і справді вважають Україну часткою Росії, навіть не здогадуючись, що назви «Русь» та «русин», «русич» належить до часів Київської русі, що на часи гоголівського «Тараса Бульби» сучасна Росія іменувалась Московським князівством, улусом Золотої орди....
Нац. безпека і оборона | Переглядів: 956 | Додав: Петро_ЛИСЕНКО | Дата: 26.04.2009 | Коментарі (0)

ВИСТУП ГОЛОВИ СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ ПІДЧАС ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАНЬ

"ПРО СТАН ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ТА ІНШИМИ ГАРАНТІЯМИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ОСІБ НАЧАЛЬНИЦЬКОГО І РЯДОВОГО СКЛАДУ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ТА ДЕЯКИХ ІНШИХ ОСІБ"
Сесійний зал Верховної Ради України.

8 лютого 2006 року
(ІЗ СТЕНОГРАМИ СЛУХАНЬ)
Нац. безпека і оборона | Переглядів: 2929 | Додав: Петро_ЛИСЕНКО | Дата: 24.02.2009 | Коментарі (0)

13 жовтня 2006 року відбулася подія, що, на жаль, лишилась майже непоміченою вітчизняними ЗМІ: останньому головнокомандуючому УПА Василю Куку була вручена нагорода "Хрест за заслуги". Ініціатором та виконавцем виступила "Спілки офіцерів України", вручав почесну відзнаку її голова В’ячеслав Білоус. "Хрест за заслуги" -- це є найвища нагорода воїнам УПА.

19-08-2008 09:50
(Роман Скрипін )
http://www.gart.org.ua/?lang=ua&page_id=2&news_type=2&element_id=5568
«Війна». Так пише про події в Грузії українська преса. Російська це називає «примус до миру». Грузинська це називає «окупація»…

Гості «Вечірньої Свободи»: Колишній начальник Генштабу Збройних Сил України Анатолій Лопата і заступник голови Спілки офіцерів України, капітан 1-го рангу у відставці Євген Лупаков

Роман Скрипін: Пане Євгене, питання просте. Хто є переможцем в російсько-грузинській війні?

Євген Лупаков: Давайте спочатку скажемо, хто програв у цій війні? У першу чергу,.....
Нац. безпека і оборона | Переглядів: 2113 | Додав: Петро_ЛИСЕНКО | Дата: 24.02.2009 | Коментарі (0)

Коли ми домовлялися з Головою Спілки офіцерів України полковником Білоусом про інтерв’ю, неодмінною умовою В’ячеслава Олександровича було те, що запитання мають бути гранично гострими, «із пристрастю та перцем». Так, власне, і народилася ідея — розпочати бесіду з бліц-інтерв’ю, в якому є лише два варіанти відповіді — «так» або «ні». Натомість запитання й справді виявилися «незручними», оскільки на два з них мій співрозмовник так і не знайшов однозначної відповіді. І це якнайкраще характеризує Білоуса: він ніколи не дозволяє собі «покривити душею» і завжди говорить лише правду і нічого окрім правди....

Нац. безпека і оборона | Переглядів: 1684 | Додав: Петро_ЛИСЕНКО | Дата: 19.02.2009 | Коментарі (0)

На початку лютого виповнюється 90 років відтоді, як козаки Вороньківської, Бориспільської й Баришівської сотень прийняли нерівний бій проти більшовицького війська на Трубежі.
Ця, одна з багатьох маловідомих подій боротьби кращих синів українського народу за свою Самостійну соборну державу, відбулася 4-5 лютого 1919 року на території нинішнього Баришівського району біля залізничного мосту через річку Трубіж. То був час, коли під ударами ворогів зі сходу армія Української Народної Республіки змушена була залишити спочатку Лівобережжя, а згодом і Київ. Український уряд переїхав до Вінниці. Серед тих патріотів, хто вирішив ціною свого життя не допустити приходу більшовиків до Києва або затримати їх на підступах до столиці, було близько трьох сотень (точна кількість невідома) відважних жителів лівобережних містечок Бориспіль, Баришівка, Вороньків і декількох довколишніх сіл. 
 
Історія українського війська | Переглядів: 3801 | Додав: Петро_ЛИСЕНКО | Дата: 02.02.2009 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 191-200 201-210 211-217

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапуНОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz