Офіційні сайти відомств
 


 
 • Цей сайт створено за ініціативою членів Всеукраїнської організації Спілки Офіцерів України. На момент створення (23.01.2009) він не мав статусу офіційного інтернет-представництва СОУ, але став основним ресурсом, через який Всеукраїнська громадська організація Спілка Офіцерів України здійснює всебічне висвітлення своєї діяльності.
 • З 5 квітня 2011 року за ініціативою адміністративної групи сайту www.officers.org.ua/ Провід Спілки офіцерів Україн прийняв рішення про створення офіційного інтернет-представництва СОУ (як окремого сайту-візитівки СОУ у мережі сайтів СОУ) до якого  портал увійшов основною складовою частиною мережі, що найбільш широко висвітлює діяльність Спілки. Керівником офіційного інтернет-представництва ВГО Спілки офіцерів України призначено редактора Порталу українських офіцерів (Спілки офіцерів України) полковника Петра ЛИСЕНКА.

 

 

 • Адміністративна група Порталу здійснює свою діяльність на громадських засадах.
 • Метою проекту є надання інформаційної підтримки українським офіцерам, які стоять на позиціях національно-патріотичних традицій Української держави і Українського війська на засадах вимог статуту СОУ та Кодексу честі членів СОУ.
 •  Адміністативна група запрошує всіх небайдужих до спілкування . Ви маєте можливість не тільки давати свої коментарі , але й надавати свої матеріали з цього приводу.

 


 • При використанні інформації посилання на портал  www.officers.org.ua/ обов’язкове. 
 • Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає банерообмінна мережа системи "Ucoz".
 • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
КОДЕКС ЧЕСТІ
члена Спілки офіцерів України


     Я_______________________________________________________________ (військове звання, ім’я та прізвище),
свідомо вступаючи в члени СОУ, не маючи перед собою ніяких особистих інтересів, крім інтересів незалежності України, урочисто обіцяю:

 
 • Завжди берегти і примножувати військову славу і традиції героїв усіх війн за визволення України та її народу від іноземних загарбників.
 • Завжди пам`ятати, що доля України - це водночас моя доля і доля моєї сім’ї, тому у своїй діяльності керуватися тільки інтересами України, боротися за досягнення мети і завдань Спілки всіма своїми силами і можливостями, чесним і правовим шляхом.
 • Завжди пам`ятати, що мене і мою сім`ю годує і одягає Український народ, а тому ніколи не підніму руки на нього.
 • Не шкодуючи сил працювати над підвищенням свого професійного рівня, над примноженням могутності Збройних Сил України.
 • Понад усе ставити військове товариство, пам`ятати, що я один за всіх, а вся Спілка - за мене; кривда чи образа члена Спілки отримають негайну відсіч від мене.
 • Яку б посаду я не займав, завжди готовий зустрітись, вислухати і прийти на допомогу кожному членові Спілки та членам його сім`ї.
 • Завжди пам`ятати, що за мною стоїть вся Спілка, яка завжди захистить мене. Але я своїми діями можу принести їй як славу, так і ганьбу; за будь-яких обставин залишатись чесною і порядною людиною.
 • Ніколи не зрадити справі Спілки, давши раз слово честі - дотримуватись його завжди.
 • Ніколи не боятися ворогів України, давати їм негайну і належну відсіч, боротися проти несправедливості, негідників, кар`єристів і підлабузників, проти антиукраїнських настроїв.
 

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

СВІДОЦТВО

ПРО РЕЄСТРАЦІЮ СТАТУТУ ГРОМАДСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ

22 жовтня 1991 року
№ 139    


Цього дня зареєстровано:

Назва об'єднання: СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Територія, на яку поширюється діяльність об'єднання: Україна

Керівні орган об'єднання: Виконавчий Комітет
м.Київ бульвар Шевченка, 37/122

Основна мета діяльності: Консолідація зусиль офіцерів на створення власних збройних сил України парламентсько-правовим шляхом.

Підстава для реєсстранії: постанова Президії Верховної Ради Української РСР від 29 вересня 1990 року "Про порядок реєстрації громадських об'єднань”.

Міністр юстиції Української РСР  В.Ф.Бойко
 

 


"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапуНОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

 • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
 • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
 • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
 • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz