Офіційні сайти відомств
Пропозиції до парламентських слухань на тему: "Про стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України"(25.04.2012)

25 квітня 2012 року Спілка офіцерів України передала свої пропозиції до Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (фото, відео)ВИСТУП ГОЛОВИ СОУ ПІД ЧАС ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАНЬ 23.05.2012.Головна » Статті » Аналітичні статті » Інші

У категорії матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Юрій Романишин серед творчої і наукової інтелігенції міста Львова особа відома. Він — завідувач наукового відділу періодичних видань Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника, кандидат історичних наук, доцент. З Юрієм Олександровичем ми знайомі давно. І ось нещодавно відбулась чергова на"ша зустріч. Після коротких вітань давній товариш з щирим захопленням повідомив: "Я побував у війську!..."
Інші | Переглядів: 2118 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 03.06.2013 | Коментарі (0)

"...Без радикальної зміни ідейних орієнтирів не може бути виходу з кризи. Реальне життя вимагає конкретних рішень. Хоч який тяжкий сучасний економічний стан України, справа не стільки в економіці, скільки в характері влади. Зараз владу не повинні формувати партії. Вони можуть тільки розпалювати далі пристрасті в хворому суспільстві і поглиблювати кризу. Ні політичні партії, ні голосування в парламенті не вирішать тих питань, які розв’язуються народами…»

Анатолій ГРИЩУК
Інші | Переглядів: 829 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 24.06.2012 | Коментарі (0)

"Загальновідомо, що демократія – це децентралізація влади. Але навіть за чіткого розподілу влади на законодавчу, виконавчу і судову без одночасного розвитку місцевого самоврядування й повноцінної передачі влади громадам держава зберігає за собою весь апарат насильства..."

Олег РОМАНЧУК
Інші | Переглядів: 691 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 09.04.2012 | Коментарі (0)

„На світі не було, немає і не може бути релігії вищої за Правду!”
(Професор Л.Силенко)

Є конечна потреба аналізу явищ та процесів, які стають соціальними проблема-ми. Роль інтелектуальних і психологічних ресурсів різко зростає, що неминуче веде за собою інноваційний процес – процес творення нового знання.
Об’єктивна переоцінка (самоаналіз) системи (структури, організації, інституції) може стати запорукою успіху. Йдеться про отримання вичерпних відповідей на низку питань.
Чи здатне суспільство сприймати зміни, усвідомлювати і виправляти свої помилки? Чи домінує в ньому критичне мислення, що передбачає існування опозиційних ЗМІ? Чи практикується діалог у конфліктних ситуаціях? Чи існують конкретні організаційно-управлінські центри та комунікативні групи? Наскільки розвинена в суспільстві діалогічна організація мислення? (Олег К.Романчук „У пошуках універсуму”, Львів „УНІВЕРСУМ”, 2011 стор.556)...
Інші | Переглядів: 768 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 25.10.2011 | Коментарі (0)


"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапуНОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz