Офіційні сайти відомств
Головна » 2012 » Березень » 20
У Військово-Морських Силах Збройних Сил України триває планова підготовка до ходових випробовувань підводного човна "Запоріжжя”. Вранці 20 березня корабель вперше за останні кілька років залишив межі 13-го судноремонтного заводу Чорноморського флоту РФ, і наразі у Севастопольській бухті екіпаж виконує навчальні завдання з відпра ... Читати далі »
Переглядів: 558 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 20.03.2012 | Коментарі (0)


На переконання Наливайченка, опозиція повинна включити до єдиного партійного списку громадських лідерів та моральних авторитетів, адже вони пропонують дієві антикорупційні фільтри, щоб у політику знову не потрапили люди, які скомпрометували себе у минулому.
На думку політика, тим, хто вже був при владі, не час хо ... Читати далі »
Переглядів: 544 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 20.03.2012 | Коментарі (0)

"З десяти країн - сусідів України по суходолу і в басейні Чорного моря шість є членами НАТО, їхні воєнні можливості визначаються сукупним воєнним потенціалом Альянсу. Значно більшим, порівняно з українським, є воєнний потенціал Росії. За цих умов Україна не може мати адекватного рівня своїх оборонних можливостей. ... Читати далі »
Переглядів: 491 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 20.03.2012 | Коментарі (0)

Минулого тижня з нагоди 73 річниці проголошення Карпатської України у Львівській та Закарпатській області було організовано низку заходів. Зокрема, представники Львівської обласної організації СОУ разом з представниками інших патріотичних організацій Львівщини, 17 березня вшанували пам'ять полеглих карпатських січовиків в бою, який відбувся 15-17 березня на Красному полі , що поблизу Хуста. Там в ... Читати далі »
Переглядів: 596 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 19.03.2012 | Коментарі (0)


"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz