Офіційні сайти відомств
» 2012 » Березень » 20 » «20 років уже сидять у парламенті деякі люди і все розповідають, що їм потрібно дати ще шанс."- В.Наливайченко (відео)
13:57
«20 років уже сидять у парламенті деякі люди і все розповідають, що їм потрібно дати ще шанс."- В.Наливайченко (відео)

На переконання Наливайченка, опозиція повинна включити до єдиного партійного списку громадських лідерів та моральних авторитетів, адже вони пропонують дієві антикорупційні фільтри, щоб у політику знову не потрапили люди, які скомпрометували себе у минулому.
На думку політика, тим, хто вже був при владі, не час ховатися у списку, тим більше об’єднаної опозиції. «20 років уже сидять у парламенті деякі люди і все розповідають, що їм потрібно дати ще шанс. А я переконаний, що мають прийти нові обличчя, з громадянського суспільства, молоді політики – їм потрібно дати таку можливість, створити соціальний ліфт. Інакше буде стара ситуація – заховались у кабінетах, все вирішили, себе записали. Так у країні нічого не зміниться», - наголосив Наливайченко.

: 505 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz