Офіційні сайти відомств
Головна » 2011 » Березень » 13
11 березня 2011 року об 16-й годині в конференц-залі готеля "Поділля" пройшов круглий стіл. В обговоренні питання прийняли участь фахівці-науковці Вінницького державного педагогічного університету, Вінницького інституту конструювання одягу і підприємництва, голови та члени національно-патріотичних громадських організацій та рухів. За підсумками роботи круглого столу прийнято звернення до місцевих органів вл ... Читати далі »
Переглядів: 631 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 13.03.2011 | Коментарі (0)

Портал українських офіцерів зв'язався з Головою Спілки офіцерів України полковником В.БІЛОУСОМ і поцікавився долею листа СОУ до Президента, Голови ВРУ, МОУ стосовно відміни приписки до військови ... Читати далі »
Переглядів: 831 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 13.03.2011 | Коментарі (0)

14 березня 1939 року союзники держав Осі з мовчазної згоди СРСР, США, Великої Британії, Франції розпочали розчленування Чехо-Словаччини та усунення з політичної карти Європи. Військові формування Великомадярщини перейшли кордон в тому числі вже автономної Підкарпатської Русі з одночасною активізацією на її території терористично-диверсійних груп. Та сталося непередбачуване для Горті, Гітлера, Сталі ... Читати далі »
Переглядів: 707 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 13.03.2011 | Коментарі (0)


"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапуНОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Березень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz