Офіційні сайти відомств
Статті
Нац. безпека і оборона [87]
Держава і громадянське суспільство [17]
Інші [4]
Пропозиції до парламентських слухань (Воєн. організація та сектор безпеки) [12]
Пропозиції СОУ до парламентських слухань на тему: "Про стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України" (25.04.2012)
Духовність [4]

Головна » Статті » Аналітичні статті

У розділі матеріалів: 124
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 12 13 »

Два роки тому на сайті «Української правди» була вміщена моя стаття «Чи треба вивчати російську мову?». Серед численних відгуків був і коментар такого собі Андрея русича: «Долго мы вас, хохлов, тут терпели. Закончились ваши игры в нэзалэжность. Власть теперь наша. Еще немного, будете проситься по контракту в нашу армию, когда условия жизни на Украине станут не по силам. Наши в «уряде» и «президент» стараются. Мои друзья в России говорят, что денег на сериалы и фильмы про армию выделяют немеряно. Друг не успевает выполнять заказы. Так что смотрите телик и учите великий и могучий. Но учтите, вас будут брать младшим командным составом. Офицеры – только МЫ!».
Нац. безпека і оборона | Переглядів: 954 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 16.05.2012 | Коментарі (0)

Тези цієї доповіді за певних обставин не були передані до Верховної ради України і не озвучені повністю під час передачі пропозицій до Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони (25.04.2012), тому що їх автор сьогодні зосереджується на необхідності негайного, першочергового вирішення проблем соціально-правового забезпечення військовослужбовців - пенсіонерів (виступ І.Окуленка у Комітеті ВРУ дивитися на відео з позиції 17.47). Але актуальність питань що підняті в них  від цього не зменшується. Тому портал подає їх саме у розділі щодо парламентських слухань"Стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України".

Вже декілька років продовжуються наші звернення до Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України з вимогами покласти край негараздам в сфері ЕМС та усунути від громадян України (від її Президента до пересічних людей) загрозу їх конституційним правам. Надані відповіді свідчать лише про низьку кваліфікацію та недостатню відповідальність військових посадовців, що викликає зростання впевненості в невідворотності нових катастроф на кшалт Скнилівської трагедії.
Настав час застосувати Інтернет як "основну зброю”. За згодою керівництва Спілки і її Інтернет -представництва гарантуємо опублікувати на сайті СОУ для ознайомлення всіма зацікавленими особами оцінку нинішнім керівництвом Збройних Сил України таких фактів, що характеризують стан справ у сфері ЕМС, в тому числі, можливості техногенних катастроф.
Вячеслава БІЛОУС
Генадій ЧЕПКІЙ


Одним з основних напрямків забезпечення обороноздатності держави є забезпечення її військових формувань сучасними ефективними озброєнням та військовою технікою (ОВТ). Розробка, випробування, виробництво ОВТ (перш за все, таких складних систем, як ракети, літаки, кораблі) можливі за умови участі в загальній роботі десятків і сотень підприємств промисловості, наукових організацій, учбових закладів, військових частин. Складність завдання створення нової зброї обумовлює необхідність ретельної організації їх сумісної роботи та здійснення управління їх діяльністю зі сторони державних органів.
Однак питання законодавчого врегулювання процесу створення ОВТ до цього часу не вирішено. Досі в Україні у цій сфері керуються нормативно-технічними актами кол. СРСР (системою державних стандартів ГОСТ В 15. Але в названих документах, зрозуміло, не визначені повноваження державних органів України, зате приділена увага визначенню повноважень "головних міністерств промисловості” тощо, тобто, органів, яких немає в Україні...
Вячеслав БІЛОУС
Генадій ЧЕПКИЙ

Припинення ворожнечі в середині нації-запорука забезпечення безпеки держави Україна в цілому. На протязі 20 років в Україні не припиняються дискусії навколо питань: релігії, історії, мови та інших, часто замаскованих проблемах. Ці питання штучно роздмухують засоби масової інформації та політикани різних рівнів. На мою думку, відповіді безпеки нашої держави - України, лежать саме в цих площинах. І державним мужам потрібно, на решті, початися займатися державними справами, коли ми говоримо про будівництво держави Україна...

Олександр ВАРАКУТА...Запорукою безпеки такого розвитку може стати лише військовий флот, який вкрай потребує модернізації і розробки нової моделі застосування за нових умов, що мають бути передбачені морською доктриною. За 20 років відсутності державної політики в місцях дислокації Чорноморського флоту Російської Федерації, і в м. Севастополі зокрема, Україна нарощує клубок нерозв’язаних проблем,  невирішення яких є прямою загрозою національній безпеці і може привести до втрати територіальної цілісності держави...
Тимур БАРОТОВ


"Загальновідомо, що демократія – це децентралізація влади. Але навіть за чіткого розподілу влади на законодавчу, виконавчу і судову без одночасного розвитку місцевого самоврядування й повноцінної передачі влади громадам держава зберігає за собою весь апарат насильства..."

Олег РОМАНЧУК
Інші | Переглядів: 694 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 09.04.2012 | Коментарі (0)

...широке впровадження душпастирства послужить як справі відродження високого духу людини у погонах, так і підняттю самого найвищого авторитету Армії в народі. І тоді: «І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім`я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім`я Мого, і повернуть зі злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (Біблія, 2-га Книга Хронік 7:14)

Валерій ТРУФАНОВ


Критичне становище виникло з виконання Закону України "Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей”, всі статті про соціальні гарантії призупинені та скасовані та не діють, їх фінансування державою не забезпечується, хоча є відповідні рішення Конституційного суду про їх незаконне припинення/скасування.

Владислав ГАЛАТА

"Нажаль, патріотичне виховання молоді і молодого захисника Вітчизни, зокрема, в нашій країні сьогодні являє собою еклектичну конструкцію, сповнену суперечностей і позбавлену організуючих засад, яку неможна назвати системою.
Будь-яка людська діяльність оперує понятійними категоріями. Для успішної державотворчої діяльності мають бути окреслені чіткі національні символи, наповнені змістом спадковості надбання попередніх поколінь, змістом героїки і незламності духу нації. Це має бути основою державної політики. У противному разі державність постає примарою, яка ніколи не набуває тілесних форм.
"

Микола КОРОБКО
Петро ЛИСЕНКО


"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапуНОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz