Офіційні сайти відомств
» 2010 » Лютий » 1 » УНРада думає інакше. Павличко і Драч висловили тільки приватну думку...
17:33
УНРада думає інакше. Павличко і Драч висловили тільки приватну думку...
Павличко і Драч висловили тільки приватну думку на користь Тимошенко, а насправді поважна організація виступає проти обох «фіналістів» виборів

Заява Дмитра Павличка, Івана Драча, Юрія Щербака та деяких інших громадських діячів про те, що вони в другому турі підтримають кандидатуру Юлії Тимошенко, не відображає позицію Української народної ради і є їхньою приватною думкою. «Це їхня власна думка, продиктована власним баченням. Вона не відображає позиції жодного з керівних органів Ради», — зазначив у коментарі «УМ» голова громадської організації Микола Поровський. Нагадаємо, позавчора було оприлюднене звернення 13 відомих громадських діячів на підтримку Тимошенко, і в заяві вони згадуються саме як члени УНР.

За словами Поровського, напередодні оприлюднення заяви, 22 січня, відбулися великі збори Української народної ради. За її підсумками ухвалено заяву про те, що Віктор Янукович та Юлія Тимошенко не відображають програмних позицій УНРади. «Вважаємо за неможливе підтримувати будь–кого із двох кандидатів у президенти в другому турі, як і не бажаємо брати на себе політичну відповідальність за їх подальший політичний курс та здійснення владних повноважень», — йшлося у зверненні УНР.

Драч, Павличко та Щербак — члени керівних органів УНР — висловили іншу точку зору. За словами Поровського, їхньої думки не підтримав жоден інший учасник зібрання. Збори інтелігенції, котра гуртується навколо Віктора Ющенка, одностайно ухвалили рішення про непідтримку двох «фіналістів». Під час голосування троє інакодумців вийшли з залу — як розповів Поровський, «вони пішли роздавати інтерв’ю».

Після оприлюднення позиції «інакодумців» Микола Поровський розмовляв із незгодними соратниками. «Вони сказали, що підписали заяву не від імені УНР, а разом із представниками інших організацій. Це їхнє право — УНР не є політичною партією з жорстким ідеологічним і статутним устроєм.

Вони оприлюднили свою позицію як звичайні члени УНР. Але це не є позицією ані ради старійшин (цю раду очолює Павличко. — Авт.), ані зборів, ані всієї організації», — підсумував Поровський.

Володимир СЕМКІВ 

umoloda.kiev.ua


ДО ТЕМИ

: 879 | : Петро_ЛИСЕНКО | : УНР | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz