Офіційні сайти відомств
Головна » 2010 » Лютий » 06
З 2 по 10 серпня 2009 року в Російській Федерації перебувала
делегація української громадськості, яка взяла участь у міжнародних днях памяті жертв політичного терору. Поминальні заходи традиційно проводяться на місцях масових страт вязнів ГУЛАГу в карельському урочищі Сандармох і на Соловецьких островах (Архангельська область РФ). Серед прочан були і члени СОУ: член Центрального проводу кап. І рангу Євген ЛУПАКОВ, делегат І з'їзду СОУ Микола КОРОБКО.
За різних обставин, нажаль, тільки сьогодні наш портал може запропонувати вашій увазі відеоролик про цю подію. Оскільки ця тема зав ... Читати далі »
Переглядів: 742 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 06.02.2010 | Коментарі (0)

ВМГО «Молодий Народний Рух» та Молодіжне об’єднання народних дипломатів оголошує про старт віртуального інтернет-конкурсу творів есе до дня утворення НАТО «Безпека України очима молоді».

Організатори ставлять для себе за мету звернути увагу молоді на проблематику національної безпеки та визначити погляди прогресивної української молоді щодо питань національної безпеки України у
XXI ... Читати далі »

Переглядів: 848 | Додав: PORTAL_SOU | Дата: 06.02.2010 | Коментарі (0)


"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ

  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz