Офіційні сайти відомств
» 2010 » Лютий » 13 » Звернення проти обмеження права громадян брати участь в управлінні державними справами
20:53
Звернення проти обмеження права громадян брати участь в управлінні державними справами
Після ретельного вивчення та ґрунтовного обговорення Постанов Кабміну громадські організації — учасниці Громадянської Асамблеї України - дійшли висновку, що "додаткові заходи" різко звужують можливості громадських організацій брати участь у формуванні та реалізації державної політики.

Зокрема:

- штучно обмежується кількість громадських організацій, які можуть брати участь у роботі громадських рад, наприклад, на рівні міністерств і обласних організацій — до 15 організацій.

- штучно обмежується територіальним статусом право громадських організацій брати участь у громадських радах. Це суперечить Рекомендаціям Комітету Міністрів держав — членів Ради Європи стосовно правового статусу неурядових організацій в Європі (№ СМ/Rec(2007)14) та Рішенню Європейського суду з прав людини (справа «Корецький та інші проти України» 2008 р.).

- вимога обирати громадські ради під час щорічних зборів не менше ніж однією четвертою від кількості зареєстрованих громадських організацій фактично унеможливлює створення таких рад.

Постанова Кабміну № 10 від 06.01.2010 р., на відміну від попереднього нормативного акта, не передбачає обов’язкового проведення консультацій з громадськістю за ініціативою громадських організацій, що, відповідно, є значним обмеженням права громадян через громадські організації брати участь в управлінні державними справами.

Для того щоб підтримати звернення, зверніться до регіональних партнерів чи членів Оргкомітету ГАУ.
Організації, чиї офіси знаходяться у м. Києві, матимуть змогу підписати Звернення після попереднього зголошення на електронну пошту assembly@gau.org.ua (з 15 лютого і до 18 лютого з вами сконтактують, щоб отримати оригінал підпису)
Збір підписів триватиме до 20 лютого.
Якщо у вас виникатимуть питання - надсилайте їх на скриньку assembly@gau.org.ua

генерал-лейтенант запасу Петро ПРОЦИК


: 850 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz