Офіційні сайти відомств
» 2010 » Лютий » 27 » Заява щодо резолюції Європарламенту щодо С. Бандери
20:08
Заява щодо резолюції Європарламенту щодо С. Бандери
Резолюція Європарламенту, в якій йдеться про необхідність скасувати статус Героя України С. Бандери, є нічим іншим як проявом українофобії, історичної несправедливості та недалекоглядності. Захід показав всю свою підступну сутність, зневажив намагання українців знати правду про минуле.

ЄС свого часу прирівняв нацистів до комуністів. Сьогодні він засудив того, хто боровся про них. Таку логічну суперечність можна назвати тільки шизофренією.

Євросоюз допоміг Росії боротися проти національної пам’яті українців, які у 20 ст. воювали за Незалежність України. Очевидно, що без грошей Росії та тиску Польщі ця резолюція не була б прийнята. Євродепутати також дали карт-бланш антиукраїнським силам у середині України, які давно закликають до знищення суверенітету України. ЄС підіграла Януковичу у його прагненні писати російську окупаційну історію України. Для них головне запобігти реальним крокам інтеграції із Росією. Однак наслідки будуть якраз протилежними.

Засуджений на смерть поляками, ув’язнений нацистами, вбитий російськими комуністами, Степан Бандера – символ всіх борців за волю України у 20 ст. Колись ці окупанти хотіли вбити Бандеру, тепер їх нащадки хочуть знищити його символ. І в цьому їм допомагає «демократична і гуманістична» Європа.

Депутатам Європарламенту можна порадити тільки одне: більше брати хабарів у Росії, коли вони розглядають питання по Україні, і не дивуватися тоді, коли солдат-українець у складі російської армії перейде кордон Європейського союзу…

Товариство «Меморіал» закликає Президента Януковича об’єднувати Україну і шанувати Степана Бандеру. Українці не дозволять паплюжити славне ім’я Провідника Української нації.

memorial.kiev.ua


: 713 | : PORTAL_SOU | : 5.0/3
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz