Офіційні сайти відомств
» 2012 » Березень » 22 » З нагоди 80-річного ювілею СОУ нагородила вояка УПА Рибака Тимофія (Теофіла) Івановича відзнакою "Хрест заслуги" із позолотою.
18:11
З нагоди 80-річного ювілею СОУ нагородила вояка УПА Рибака Тимофія (Теофіла) Івановича відзнакою "Хрест заслуги" із позолотою.
09 березня 2012р. в Тернополі відбулося вшанування з нагоди 80-річного ювілею вояка УПА, в’язня радянських концтаборів, віце–ректора Тернопільського державного технічного університету ім.Івана Пулюя, професора, доктора технічних наук, позапартійного(ніколи ні в якій партії і не перебував!-унікальний випадок), почесного члена ВУТ "Просвіта” ім.Т.Шевченка, Рибака Тимофія (Теофіла) Івановича, який з перших днів створення СОУ тісно співпрацював з нашою організацією, а в день свого 80-ліття став членом СОУ.
За особисту участь в боротьбі з німецькими та радянськими окупантами за відродження Незалежності України, військово-патріотичне виховання української молоді, боротьбу з нинішніми манкуртами та ворогами України в царині освіти, рішенням Проводу СОУ Рибак Тимофій (Теофіл) Іванович нагороджений відзнакою СОУ "Хрест заслуги".

Євген ЛУПАКОВ,
Народний депутат України ІІ скликання,
заступник голови СОУ, капітан 1-го рангу.Рибак Тимофій (Теофіл) Іванович зачитує Кодекс честі члена СОУ.

Заступник Голови СОУ кап. І рангу Є.Лупаков та Голова Тернопільської ОО СОУ полковник О.Варакута вручають посвідчення і знак члена СОУ вояку УПА Т.Рибаку.

Фото на згадку з нагоди нагородження вояка УПА Т.Рибака нагородою СОУ "Хрест заслуги" з позолотою.

Вояк УПА Рибак Тимофій (Теофіл) Іванович: 671 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz