Офіційні сайти відомств
» 2012 » Березень » 22 » Внаслідок обстрілу в Республіці Конго отримав вогнепальне поранення український військовослужбовець.
19:43
Внаслідок обстрілу в Республіці Конго отримав вогнепальне поранення український військовослужбовець.
21 березня, під час повітряного патрулювання території Демократичної Республіки Конго невідомими особами було здійснено обстріл вертольоту Мі-24 зі складу 18-го окремого вертолітного загону ЗС України Місії ООН у цій країні.
Внаслідок обстрілу отримав вогнепальне поранення у ногу бортовий перекладач капітан Сергій Васьківський. Його терміново було доставлено у військовий шпиталь індійського миротворчого контингенту, де було надано кваліфіковану хірургічну допомогу. Стан пораненого миротворця оцінюється як стабільний.
З метою з’ясування усіх обставин події у Міністерстві оборони України створено оперативну групу на чолі з першим заступником начальника Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу ЗС України генерал-майором Олександром Сирським.

http://www.mil.gov.ua/

: 696 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz