Офіційні сайти відомств
» 2010 » Липень » 22 » Українці повинні навчитися жертовно утримувати свої Збройні Сили на відповідному рівні... - Вячеслав БІЛОУС (СОУ до Президента України)
12:02
Українці повинні навчитися жертовно утримувати свої Збройні Сили на відповідному рівні... - Вячеслав БІЛОУС (СОУ до Президента України)
Портал українських офіцерів акцентує увагу відвідувачів на основній вимозі Спілки офіцерів України до Президента України - Веховного головнокомандувача Збройними Силами України зафіксованій у листі до нього:

"...Українці повинні навчитися жертовно утримувати свої Збройні Сили на відповідному рівні, інакше ми знову (як це було в нашій історії) будемо приречені утримувати збройні сили Польщі, Росії, Туреччини, Румунії, Австро-Угорщини.

На підставі наведеного, керуючись ст..40 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців і членів їх сімей», ст. 19 Закону України «Про демократичний, цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави», пропонуємо:

- нашу скаргу розглянути особисто, або на засіданні РНБО

- передбачити у Державному бюджеті України на 2011 рік фінансування Збройних Сил України в межах не менше 3% ВВП у відповідності до вимог ст.. 9 Закону України «Про оборону» ст.. 45-47 Воєнної Доктрини України. (сьогодні всього 0,8% ВВП).

При цьому, Спілка Офіцерів України звертає увагу на те, що розгляд піднятих у зверненні проблем, не повинен переадресовуватися Кабінету Міністрів України, Міністерству Оборони України, як це було при розгляді наших попередніх звернень. (№44-с від 20.04.2010 року, 49-с 28 квітня 2010 року) Як відомо, у відповідності до ст..9 Закону України «Про оборону України», Кабінет Міністрів України організовує розроблення і виконання державних програм розвитку Збройних Сил України, контролює виконання законів у сфері оборони, та несе відповідальність за забезпечення оборони України, а Міністерство Оборони України лише виконує рішення Президента України, Кабінету Міністрів України у галузі оборони.
Про результати розгляду скарги просимо повідомити Спілку офіцерів України у встановлений законом термін. "

Портал українських офіцерів - СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

: 661 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz