Офіційні сайти відомств
» 2012 » Березень » 17 » У Севастополі триває конкурс до 20-річчя відродження ВМС України. УМОВИ КОНКУРСУ«НАШОЇ ДЕРЖАВНОСТІ ОПЛОТ»
21:12
У Севастополі триває конкурс до 20-річчя відродження ВМС України. УМОВИ КОНКУРСУ«НАШОЇ ДЕРЖАВНОСТІ ОПЛОТ»
Умови проведення міського конкурсу «Нашої державності оплот»
Міський конкурс «Нашої державності оплот» проводиться під гаслом «Хай летить велична слава про звитягу моряків!» і присвячується 20-річчю Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

1. Мета конкурсу:

популяризація військово-патріотичної роботи в навчальних закладах міста, розвиток здібностей обдарованої учнівської й студентської молоді, формування почуття національної гордості, ціннісного ставлення до Батьківщини та свого краю, захисників Української держави.

2. Організація конкурсу

Організаторами конкурсу є Севастопольська організація Спілки офіцерів України, газета «Флот України», газета «Слово Севастополя», портал «Українське життя в Севастополі» та громадська організація «Інститут розвитку громадянського суспільства» (м. Коломия). До участі в організації та проведенні конкурсу залучаються представники творчих спілок, громадських та освітянських організацій.
Конкурс проводиться на добровільних засадах з 15 до 29 березня 2012 року серед двох вікових категорій :
учні 8 -10 класів ЗНЗ — твір-есе;
студенти ВНЗ І — ІV рівнів акредитації — стаття в газету.
Для організації та проведення конкурсу утворюються організаційний комітет та журі, до складу яких входять фахівці освіти, журналістики, представники командування Військово-Морських Сил Збройних сил України.
Журі конкурсу підбиває підсумки та визначає по 3 переможці у кожній віковій категорії.
Роботи на конкурс направляються до 22.00 29 березня на електронну адресу slovosebastopol@ukr.net

3. Вимоги до оформлення матеріалів, що надсилаються на конкурс

Учасники мають право на власний розсуд обирати тему творчої роботи відповідно до загальної теми конкурсу. Творчі роботи повинні розкривати значущу подію або роль особистості в становленні Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Конкурсні роботи повинні бути представлені державною мовою (надруковані шрифтом — Times New Roman, розмір 14 через 1,5 інтервали; не більше 1-3 сторінок або для учнів — не менше 3000 знаків, для студентів — не менше 5000 знаків.)
У супровідній інформації необхідно чітко вказати назву роботи, прізвище, ім’я та по батькові учасника, дату народження, повну домашню адресу, назву навчального закладу, клас (курс), прізвище, ім’я, по батькові вчителя (викладача), який його підготував до участі в конкурсі, а також контактний телефон.

4. Нагородження учасників конкурсу

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами, грошовими преміями та книжками.
Кращі роботи розміщуються в Інтернеті на порталі «Українське життя в Севастополі» (http://ukrlife.org) та в газетах «Флот України» і «Слово Севастополя».
Церемонія нагородження переможців конкурсу та вчителів (викладачів), які їх підготували, відбудеться 4 квітня за участю представників творчих, освітянських, військових кіл регіону біля пам’ятника гетьману Сагайдачному о 12.00.
Голова Організаційного комітету — голова Севастопольської організації Спілки офіцерів України Василь Касюк.
Голова журі конкурсу — літературний редактор газети «Флот України»Тамара Дерев’янчук.

Українське життя в Севастополі

: 401 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz