Офіційні сайти відомств
» 2010 » Лютий » 18 » У керівництві Центру Національного Відродження відбулися зміни
19:12
У керівництві Центру Національного Відродження відбулися зміни
17 лютого ц.р. відбулася чергова конференція Міжнародної Благодійної Установи «Центр Національного Відродження». Делегати конференції обрали нового голову правління Установи Анатолія Семенюка. Посаду директора Установи було довірено Тарасу Рондзістому. Також делегатами була затверджена символіка Установи.

Міжнародна Благодійна Установа «Центр Національного Відродження» відома своєю активною діяльністю у напрямку національного і духовного відродження української нації.

Ініціювавши створення у 2007 році Світового Ювілейного оргкомітету до 100-річчя народження Р.Шухевича і 65-ої річниці створення УПА, Центр Національного Відродження активно сприяє впровадженню Указів Президента щодо відзначення знаменних подій та вшанування видатних постатей в історії українського народу, провадить роботу з усунення із суспільної свідомості негативних стереотипів про українські національно-визвольні змагання середини минулого століття, про націоналістичний визвольний рух.

Особливу увагу активісти Центру надають роботі з українською молоддю. З цією метою ними була налагоджена тісна співпраця з державними установами, зокрема Міністерством освіти і науки України і громадськими патріотичними організаціями: СУМ в Україні, НСОУ Пласт, організаціями та товариствами, що входять до Ради Українського козацтва при Президенті України. З ініціативи Центру створено Всеукраїнський центр патріотичного виховання молоді. Також при Центрі діє Козацька школа з підготовки виховників-наставників з козацької педагогіки.

Українська Інформаційна Служба


: 646 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 1
0
1 о.Сергій Ткачук Київ   [Матеріал]
Запитання чи це не той пан Анатолій Семенюк, що був заступником Жовтяка -Голови Київоблдержадміністрації у 2006 році ?

Запрошую членів Київської СОУ до пікетування Київради 25 лютого !

Детально тут-

http://stkachuk.livejournal.com/80467.html

контакт 067-508-45-33[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz