Офіційні сайти відомств
» 2012 » Березень » 21 » "Те, що дали, те ми і поділили. Хотілося би більше, але маємо те, що маємо", - А.Мартинюк. Майже мільярд на "джинсу",vip-зали... для себе
14:22
"Те, що дали, те ми і поділили. Хотілося би більше, але маємо те, що маємо", - А.Мартинюк. Майже мільярд на "джинсу",vip-зали... для себе
Верховна Рада вкотре таємно від суспільства і навіть від більшості самих депутатів ухвалила свій кошторис.
Це - постатейний розпис майже мільярда гривень, які народні обранці виділили на своє утримання та сервіс протягом року.
Розгляд цього питання тривав менше 30 секунд, а сам кошторис не був ні оприлюднений на сайті парламенті, ні розданий на руки депутатам.
Тим не менше, рішення було ухвалено одним голосуванням за основу і в цілому, руками Партії регіонів, блоку Литвина, комуністів і "тушок" Рибакова - "за" натиснули 261 депутат.
На флегматичні протести, що депутати проголосували за "кота в мішку", головуючий перший віце-спікер Адам Мартинюк відповів: "З приводу того, що ніхто не бачив - шановні колеги, представники кожної фракції є у профільному комітеті. Це раз. По-друге, він направлявся вам по електронній пошті. І, по-третє, все те, що записано у законі про Державний бюджет, відповідно розділено у кошторисі Верховної Ради".
"Те, що дали, те ми і поділили. Хотілося би більше, але маємо те, що маємо", - чи то пожартував, чи то поскаржився Мартинюк на всю країну.


Читати повністю на УП

: 492 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz