Офіційні сайти відомств
» 2012 » Березень » 28 » Так що,- в Полтаві відкрито музей "ЦАРСКОЙ ОХРАНКИ - КГБ - ФСБ(украинское подразделение)"?
21:30
Так що,- в Полтаві відкрито музей "ЦАРСКОЙ ОХРАНКИ - КГБ - ФСБ(украинское подразделение)"?
В дні, коли Служба Безпеки України відзначає своє 20-річчя, в Інтернеті і ЗМІ з'явилося повідомлення про те, що на Полтавщині відкрили музей СБУ/КДБ. Він знаходиться в обласному управлінні СБУ. Його урочисте відкриття відбулося 26 березня.
Як повідомляється, з посиланням на прес-групу УСБУ в Полтавській області (мовою оригіналу):"Создан музей с целью профессионального, патриотического и культурного воспитания молодых сотрудников Управления, именно здесь они будут давать присягу."

Також йдеться про те, що (мовою того ж оригіналу) "в большинстве экспозиция музея основана на архивных материалах, которые показывают работу органов государственной безопасности от дореволюционных времен до настоящего времени."

Тож мимоволі постають питання:

1. Якщо "от дореволюционных времён", то краще вже точніше назвати "Музей "ЦАРСКОЙ ОХРАНКИ-КГБ-ФСБ(украинское подразделение)"?

2.Можливо треба словосполучення дописати так:"...именно здесь они будут давать присягу на верность Российской Федерации"?

Петро ЛИСЕНКО, портал українських офіцерів (СОУ)

Фото стендів музею, біля яких "именно здесь они будут давать присягу."Джерело і фото - сайт "Телеграфъ"

: 680 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 2
2 Кремень  
1
В Кременчуге состоялся митинг-панихида в память жертв политических репрессий (ФОТО) http://www.telegraf.in.ua/kremenchug/2011/05/13/miting_15733.html

1 Кремень  
1
=комментарии к данной публикации.= Интересно если в этом "музее" упоминания о "тяжкой службе" данной организации в Кременчуге? Цитирую "ТелеграфЪ": "В Кременчуге состоялся митинг-панихида возле памятного знака «Жертвам сталинских репрессий 1933-1937 годов», который находится возле нынешнего здания горздравотдела. В те мрачные годы в этом здании как раз были подвалы НКВД, где пытали людей и даже расстреливали здесь же, во дворе." и дальше "Кременчуг online": "Об ужасах, которые пережил город в 1932-1939 годах общине рассказала старший научный сотрудник Кременчугского краеведческого музея Лидия Гришко. Она отметила, что только в городском музее сохранились сведения о судьбе 2 тысяч кременчужан, которые были расстреляны в застенках НКВД. Эта цифра не окончательная, ведь репрессии внесли коррективы и в жизни родных, близких и друзей репрессированных."


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz