Офіційні сайти відомств
» 2010 » Лютий » 27 » Світлої пам'яті Ярослава Дашкевича
22:45
Світлої пам'яті Ярослава Дашкевича
       25 лютого 2010 року на 84-му році життя помер український історик, керівник Львівського відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України Ярослав Дашкевич.
        Ми втратили Великого Українця. Людину, життя якої було наповнене любов’ю до рідної землі, справжнім патріотизмом, який наповнює душу величавою гордістю за рідний народ. Нацистські репресії, більшовицькі концтабори – жодна тоталітарна система не змогла упокорити дух українця, для якого внутрішня свобода була найбільшою цінністю. З гідністю пройшовши тяжкі життєві випробування, Ярослав Дашкевич став найвидатнішим українським істориком сучасності. Його праці – глибокі та філософські, залишаться дороговказом для багатьох поколінь українців, бо в них міститься невичерпне джерело знань про справжню історію України та її відданих синів. гідний син своїх батьків – хорунжої Українських січових стрільців та Української Галицької армії Олени Степанів та генерала-хорунжого армії УНР Романа Дашкевича, прославив Україну на довгі роки.
        Аристократ духу, чесна та принципова людина – так кажуть про Ярослава Дашкевича усі, хто мали честь його знати. Всі ми переконані, світла пам’ять про цю величну постать житиме в серцях наших дітей, в пам’яті нашого народу.

Голова Всеукраїнської громадської організації
СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
Народний депутат України ІІ скликання

полковник В'ячеслав БІЛОУС

: 766 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz