Офіційні сайти відомств
» 2010 » Липень » 8 » Співчуття з приводу несподіваної смерті полковника Леоніда Івановича Яковенка
19:43
Співчуття з приводу несподіваної смерті полковника Леоніда Івановича Яковенка
З глибоким сумом повідомляємо, що сьогодні на 59-му році свого життя відійшов у вічність наш побратим, заступник голови Дніпропетровської обласної організації Спілки офіцерів України полковник Леонід Іванович Яковенко.

Сьогодні в ночі несподівано зупинилося серце Українського патріота, офіцера, Людини , яка до останньої миті віддала своє життя Українській справі.

Він назавжди залишиться в нашій пам’яті активним створювачем Спілки офіцерів України на Січеславщині, принциповим і безкомпромісним відстоювачем справедливих і законних рішень житлової комісії Дніпропетровського гарнізону, справжнім бойовим командиром для тих, з ким довелося виконувати службові обов’язки на острові Кубі в радянські часи, талановитим викладачем військової кафедри Дніпропетровського національного університету…

Громадський діяч, який не за гроші, не за посаду, не за місце у партійному списку, а за покликом серця і душі віддав себе За Україну.

Висловлюємо щирі співчуття всім рідним, близьким і друзям. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Пам’ять про Леоніда Івановича завжди буде жити в наших серцях.

Центральний провід Спілки Офіцерів України


: 665 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 2
1 Петро  
0
Вічна СЛАВА нашому побратиму! Героїв України значно більше, ніж прийнято думати. Пропоную створити на сайті СОУ пантеон слави, куди вносити прізвища справжніх патріотів України, котрі вже не з нами...

2 PORTAL_SOU  
0


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz