Офіційні сайти відомств
» 2010 » Лютий » 27 » Щодо протиправних дій Президента РФ - Д. Мєдвєдєва (ЗАЯВА СОУ)
19:11
Щодо протиправних дій Президента РФ - Д. Мєдвєдєва (ЗАЯВА СОУ)
Щодо протиправних дій
Президента РФ - Д. Мєдвєдєва


ЗАЯВА

    Як стало відомо, із засобів масової інформації, у відповідності до розпорядження Президента Російської Федерації Д. Медвєдєва, у 2010р. до Дня Перемоги, буде проведений військовий парад у деяких російських містах, а також в українському місті Севастополі.
    Нагадуємо, Президенту Російської Федерації Д. Мєдвєдєву, що відповідно до Угоди між Україною та Російською Федерацією «Про статус та умови перебування Чорноморського Флоту Російської Федерації на території України» від 28.05.1997р., російська сторона «зобов’язалась дотримуватись обов’язкового узгодження усіх пересувань, пов’язаних з діяльністю військових формувань Чорноморського Флоту Російської Федерації поза місцями її дислокації»
    Оприлюднивши зазначене розпорядження, без попереднього узгодження з українською стороною, Президент Російської Федерації в котрий раз виявив своє зневажливе ставлення до норм міжнародного права, чинного законодавства України, патріотичних почуттів українців.
    Раніше, на думку пана Д. Мєдвєдєва добросусідським взаєминам заважав В.Ющенко, а тепер…? !
    Спілка офіцерів України оцінює дії Президента Російської Федерації, як постійне зазіхання на суверенітет України, що черговий раз провокує розвиток напруги у відносинах між Україною та Російською Федерацією, підриває добросусідські відносини між українським та російським народами.
    Беручи до уваги зухвалу поведінку російських військовослужбовців у Севастополі (не санкціоноване перевезення бойової техніки, падіння ракет на узбережжі Чорного моря, травмування людей під час подібних парадів) Спілка офіцерів України вимагає від Президента України, Уряду України, Верховної Ради України не надавати згоди на проведення у місті Севастополі військового параду із залученням зброї та техніки. У Росії достатньо місць для проведення зазначених заходів.
    Спілка офіцерів України підкреслює, що закінчення ІІ світової війни є для українців, перш за все, вшануванням пам’яті багатомільйонних жертв війни, яка була розв’язана гітлерівським та сталінським диктаторськими режимами.
    Спілка офіцерів України рекомендує величезні кошти, які витрачаються на зазначені військові паради, спрямувати на забезпечення житлом, телефоном, інвалідними автомобілями, ліками учасників війни, ветеранів війни, підвищення пенсій та виплат вдовам, сиротам війни, а також на впорядкування масових поховань воїнів, відшукання безвісті зниклих вояків.
    Поки не похований останній воїн, - війна не закінчена, а скільки ще їх не поховано…
    На жаль, після парадів кількість потерпілих від війни не зменшується, а коштів в бюджеті не збільшується.
    Спілка офіцерів України вимагає від Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, підготувати та оприлюднити графік виведення військ Чорноморського Флоту Російської Федерації з території України до 28 травня 2010 року та передбачити у бюджеті фінансування Збройних Сил України на 2010 рік не менше 3% ВВП.
    Ухвалено Проводом Спілки офіцерів України 24 лютого 2010 року.


ГОЛОВА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В. БІЛОУС


: 785 | : PORTAL_SOU | : Заява | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz