Офіційні сайти відомств
» 2010 » Лютий » 15 » Орден для Дорошенка. Спілка офіцерів нагородила редактора «України молодої»
19:07
Орден для Дорошенка. Спілка офіцерів нагородила редактора «України молодої»

Вручити почесну нагороду в редакцію приїхав заступник голови Спілки офіцерів України Григорій Омельченко. За його словами, «Хрест заслуги» з позолотою — головна нагорода Спілки, якою вшановують достойників за особистий вагомий внесок у розбудову Української держави та Збройних сил, патріотичне виховання молоді, відродження національних традицій та історичної правди. В Україні та за її межами загалом «Хрестом» нагороджено близько трьохсот осіб. Останнім часом цієї нагороди були удостоєні Президент України Віктор Ющенко та десятеро офіцерів СБУ, які розслідували справу про геноцид українського народу в 1932—1933 роках. А редактор «УМ» став третім журналістом, який має «Хрест заслуги».

«Спілка офіцерів та я особисто вважаємо, що цієї нагороди удостоєно не тільки Михайла Івановича, а й весь колектив газети за вагомий внесок у становлення української нації, відро­дження історичної правди, принципову і непримиренну боротьбу проти корупції та організованої злочинності, — каже Григорій Омельченко. — Збираючись до редакції, у своєму особистому архіві я знайшов документ 12–річної давності. Це написана вашим редактором довіреність на моє ім’я представляти інтереси газети в суді з Павлом Лазаренком. Навесні 1998 року «УМ» була єдиною газетою, яка опублікувала мої матеріали про злочинну діяльність та незаконне відкриття валютних рахунків за кордоном тодішнього Прем’єра. Той суд ми виграли. Я радий, що відтоді принципова національна позиція газети не змінилася. Бажаю «УМ» таких же гострих і правдивих матеріалів, а журналістам — мужності й безкомпромісності».

Україна молода


: 700 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz