Офіційні сайти відомств
» 2010 » Лютий » 2 » НАГОРОДА УСІХ ПАТРІОТІВ
20:43
НАГОРОДА УСІХ ПАТРІОТІВ
31 січня у Тернополі, з ініціативи громадсько-політичного руху «Українська Справа», відбулась прес-конеренція за участю Степана Бандери (онука) та Михайла Ратушняка. Центральною темою на пресс-конференції стала презентація нагороди «Герой України», якою 22 січня було нагороджено Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандеру.

«Присвоєння Степану Бандері звання «Герой України» - заслуга кількох поколінь борців за волю України», - вважає його онук. Він наголосив, що під час отримання нагороди шкодував лише про одне – що вона виготовленна у формі тільки одного ордена. «Таких орденів мало би бути деятки тисяч, - підкреслив Степан Бандера, - ними потрібно нагородити усіх, хто віддав усі свої сили та молоде життя в боротьбі за українську державу».

«На моє переконання, - продовжив він, - українська патріотична громадськість давно визнала Степана Бандеру національним героєм. Указ, який озвучив Президент Ющенко 22 січня, у День Соборності, фактично, став підсумком святкування столітнього ювілею Провідника ОУН на державному рівні».

Онук Степана Бандери подякував усім тернополянам, які впродовж багатьох років добивались визнання на державному рівні героїчної боротьби ОУН і УПА, які збирали підписи на підтримку присвоєння його дідусеві звання Героя України.

Він повідомив, що Тернопільщина однією з перших має змогу привітати у себе заслужену нагороду. Вже на початку лютого орден «Героя України» буде зустрічати українська діаспора Канади, США, Німеччини, а також родина Бандер, яка проживає у різних країнах.

Українська Інформаційна Служба


: 668 | : Петро_ЛИСЕНКО | : Бандера | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz