Офіційні сайти відомств
» 2010 » Лютий » 24 » МНК провів практичний вишкіл на Донеччині
09:22
МНК провів практичний вишкіл на Донеччині
Більше ста кілометрів пішки заради вишколу лідерських якостей подолали учасники мандрівного табору "Урай".

Півтора десятки спеціально відібраних членів Молодіжного націоналістичного конгресу за сильного морозу та складних психологічних і фізичних умов мандрували донецьким кряжем протягом чотирьох днів лютого 2010 року.

Однією з умов таборування було спання без наметів, окреме харчування та швидке пересування. Окрім фізичного гарту та випробування вольових якостей, учасники табору прослухали курс лекцій з лідерства, інших вузькоспеціалізованих галузей та змогли на практиці перевірити нові знання.

Зокрема, програма таборування передбачала отримання практичних навичок керівництва групою людей у максимально екстремальних умовах.

Попри складні випробування та завдання більшість учасників мандрівки витримали навантаження та змогли показати найкращі якості.

"Перед табором ми проводимо конкурс, де відбираємо найкращих. Цього року відбір пройшли лише чотирнадцять чоловік із двадцяти охочих, — розповідає комендант табору Максим Балабко. — Кожен таборовик отримав великий досвід із виживання в природі, адже харчування та спання організовували собі повністю самотужки, а природні умови були доволі важкими".

В 2010 році "Урай" об’єднав учасників із Києва, Харкова, Тернополя, Львова та Сум.

Довідка:


Зимовий табір "Урай" був заснований Рівненською обласною організацією Молодіжного націоналістичного конгресу у 2002 році. Із 2003 року табір "Урай" став мандрівним екстремальним всеукраїнським вишколом 1 рівня. За шість років існування мандрівного табору близько ста членів МНК успішно пройшли вишкіл.

"Урай" щороку змінює місце проведення: Рівненська, Сумська, Брянська, Чернігівська, Київська, Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, а тепер і Житомирська області — це регіони, в яких побували "ураївці". У таборі беруть участь тільки хлопці.

Інформцентр МНК

Український погляд.

: 684 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz