Офіційні сайти відомств
» 2012 » Березень » 7 » Як формується позиція Міністерства оборони України сьогодні? Хто її визначає? Верховна рада? Президент? Чи колеги із сусідньої держави?
21:59
Як формується позиція Міністерства оборони України сьогодні? Хто її визначає? Верховна рада? Президент? Чи колеги із сусідньої держави?
Як з'ясувалося, саме "за підсумками переговорів зі своїм російським колегою у Москві, Міністр оборони України Дмитро Саламатін" повідомив журналістам про те, що "Україна будуватиме свої відносини з іншими країнами в галузі військової співпраці виходячи зі свого позаблокового статусу”.
Про це повідомив сьогодні сайт департаменту преси та зв’язків із засобами масової інформації МО України.
Не менш цікавим фактом є те, що сайт російського оборонного відомства вночі в 00:00 7 березня (за московським часом) повідомив:"В Москву с официальным визитом прибывает министр обороны Украины Дмитрий Саламатин", і що цей візит він робить "...в Москву по приглашению Министра обороны России Анатолия Сердюкова..."

Виходить так, що саме візит до свого колеги став причиною такої заяви з боку пана Саламатіна, а Закон України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики”, що був прийнятий 1 липня 2010 року Верховною Радою, не є підставою для таких повідомлень для ЗМІ з боку керівника вітчизняного оборонного відомства.

Дякую Департаменту преси та зв’язків із засобами масової інформації МО України за правдиву інформацію.

Петро ЛИСЕНКО, керівник порталу українських офіцерів.

: 675 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz