Офіційні сайти відомств
» 2010 » Лютий » 4 » Громадську раду при СБУ очолив Володимир Горбулін
14:09
Громадську раду при СБУ очолив Володимир Горбулін
КИЇВ, 3 лютого. (УКРІНФОРМ). Громадська рада при Службі безпеки України обрала своїм головою академіка НАН України, директора Інституту проблем національної безпеки при РНБО Володимира Горбуліна. Про це УКРІНФОРМу повідомили у прес-центрі СБУ.

На сьогоднішньому засіданні за кандидатуру В.Горбуліна проголосували всі члени цього дорадчого органу.

"Сподіваюся, що Громадська рада долучиться до визначення, насамперед, стратегічних векторів у діяльності Служби безпеки і забезпечить демократичність розв'язання тих питань, які матиме громадськість до української спецслужби", - зазначив В.Горбулін.

Запрошений на засідання голова СБУ Валентин Наливайченко розповів присутнім про заходи спецслужби у забезпеченні законності та демократичності виборчого процесу, а також про співпрацю з громадянами щодо недопущення порушення їх конституційних прав під час виборів Президента України.

"Ми очікуємо від членів Громадської ради конструктивної критики, зауважень і готові негайно на них реагувати", - заявив В.Наливайченко.

Громадська рада при СБУ - дорадчий орган, який здійснює свою діяльність на засадах незалежності від органів державної влади та політичних партій. ЇЇ завданням є, зокрема, контроль за діяльністю СБУ з питань забезпечення державної безпеки, підтримка заходів з реформування СБУ, її деполітизації та девоєнізації.

ukrinform.ua: 837 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz