Офіційні сайти відомств
» 2011 » Березень » 16 » Головне, що необхідно українській армії — це нормальне фінансування - полковник Віктор ТАРАТУШКА
19:34
Головне, що необхідно українській армії — це нормальне фінансування - полковник Віктор ТАРАТУШКА
Головне, що необхідно українській армії — це нормальне фінансування. У нас досі є кваліфіковані офіцери, нормальна підготовка кадрів, але працюють вони на голому ентузіазмі. Армії потрібна нова техніка й озброєння, а також хороше забезпечення. Адже навіть найкраще підготовлений десантник не може без ризику для життя стрибати з парашутом, якому 15—18 років. Крім того, у військових є сім’ї, їх треба утримувати: годувати, одягати, навчати дітей. Саме у фінансуванні я бачу головну проблему. Щодо реформування армії, то воно тісно пов’язане з тими завданнями, які стоять перед українськими військовими. Враховуючи наш скромний потенціал, Україні варто з кимсь кооперуватися. На мій погляд, найкраще з НАТО. Я знайомий з методикою підготовки в арміях Північноатлантичного альянсу. Вони віддають перевагу використанню новітньої техніки. Перш за все, авіації і високоточній зброї, які повинні уразити основні сили противника. І тільки потім сухопутні війська проводять «зачистку» територій, уникаючи людських втрат. У Росії зараз багато чого робиться для відродження військового потенціалу. Але слід враховувати, що перед нашими арміями стоять абсолютно різні завдання. Росія хоче утримати під своїм контролем величезні простори на суші і на морі, тому будівництво збройних сил, стратегія і тактика підпорядковані цій меті. У нас більш скромні завдання, пов’язані із забезпеченням безпеки своєї країни. Як я вже сказав, нам вигідно блокуватися з іншими державами, схожими за потенціалом, щоб ця співпраця була справжнім партнерством. У такому альянсі ми могли б займати свою нішу в загальній системі колективної оборони. Проте керівництво нашої країни поспішило заявити про позаблоковий статус України. Думаю, що при реформуванні збройних сил нам необхідно рівнятися на найвищі стандарти, а вони є не в російській армії, а в арміях країн НАТО.

Віктор ТАРАТУШКО, голова Дніпропетровської обласної організації Спілки офіцерів України, полковник.

ДЕНЬ:Який досвід реформування російської армії може бути корисним?


: 602 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Березень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz