Офіційні сайти відомств
» 2012 » Березень » 3 » Євросуд з прав людини прийняв рішення про поновлення розгляду клопотань аналогічних справі військовослужбовця Кіровоградського гарнізону
22:22
Євросуд з прав людини прийняв рішення про поновлення розгляду клопотань аналогічних справі військовослужбовця Кіровоградського гарнізону

Європейський суд з прав людини звинувачує Україну в невиконанні кінцевого рішення внутрішніх судів.

Про це йдеться в прес-релізі, розміщеному на сайті суду.

Суд вказує, що навіть після ухвалення пілотного рішення у справі Іванова, українська держава не вжила заходів щодо ліквідації цієї проблеми.

Він також вказав, що 2500 подібних випадків в даний час знаходиться на розгляді суду.

Суд прийняв рішення про поновлення розгляду клопотань щодо аналогічних питань.

Українець Юрій Іванов почав позиватися ще десять років тому, коли він, військовослужбовець однієї з частин Кіровоградського гарнізону, звільнився в запас за станом здоров’я.

Згідно із законом йому належала грошова компенсація.  На рахунку військової частини грошей не було, тому Юрій Миколайович тих коштів не отримав. Звернувшись до суду, отримав рішення на свою користь, але грошей так і не дочекався.

Зрештою у 2004 Іванов звернувся до Європейського суду. Суд, розглянувши його справу, присудив повну компенсацію позивачеві матеріальної і моральної шкоди, але стосується не лише його одного.

Якщо Європейський суд з прав людини почне далі розглядати скарги, то наступною буде скарга Харченка щодо законності утримання під вартою. Свого часу на розгляд цієї скарги дуже розраховував Юрій Луценко.

УП


: 722 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz