Офіційні сайти відомств
» 2012 » Березень » 28 » "Багато з того, що задумувалось на початку 90-х років минулого століття, втілити в життя не вдалось." Ігор ТЕНЮХ
11:14
"Багато з того, що задумувалось на початку 90-х років минулого століття, втілити в життя не вдалось." Ігор ТЕНЮХ
"20 років — великий час і для держави, і для флоту. Це — суттєвий час, протягом якого можна було дуже багато зробити. Але багато з того, що задумувалось на початку 90-х років минулого століття, втілити в життя не вдалось.

Ще не було самого флоту, а конкретна робота щодо будівництва Військово-Морських сил України розпочалася зі створення в Міністерстві оборони та Головному штабі ЗС України Управління ВМС Головного штабу Збройних сил, мозкового центру, яке взяло на себе опрацювання документів щодо майбутнього українського військового флоту. До роботи було запрошено офіцерів із усіх флотів колишнього Радянського Союзу. Вже на початку січня 1992 року наше Управління функціонувало і виконувало свої завдання в повному обсязі. Мною була підготовлена концепція Військово-Морських сил, яка була схвалена міністром оборони Костянтином Морозовим.

За цей період було створено один із найважливіших видів Збройних сил — Військово-Морські сили. Необхідно зазначити, що, на відміну від Сухопутних військ та Повітряних сил, які на той час мали повністю сформовані органи управління, боєготові та боєздатні з’єднання та частини, будівництво Військово-Морських сил починалося з нуля. Не було ні штабу, ні органів управління з’єднань та частин, не було кораблів, не було особового складу. За цей час було сформовано повноцінний вид Збройних сил. Звісно, планувалось створити сучасний флот, який би включав в себе нові кораблі з сучасним озброєнням. На жаль, за 20 років не вдалось втілити ці завдання в повному обсязі. І в цьому, на мій погляд, головною причиною, окрім постійного недофінансування флоту, було й неналежне ставлення держави до створення своїх ВМС.

Фрагмент інтервю газеті "ДЕНЬ"

: 682 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz