Офіційні сайти відомств
» 2012 » Березень » 24 » Автори концепції посилаються на європейську практику і обіцяють довести рівень військових витрат до 1,4% ВВП?
19:44
Автори концепції посилаються на європейську практику і обіцяють довести рівень військових витрат до 1,4% ВВП?
Розроблена Міноборони реформа Збройних сил передбачає скорочення чисельності української армії протягом найближчих 5 років з 192 тисяч до 70 тисяч осіб.

Про це свідчить Концепція реформування та розвитку Збройних сил України до 2017 року, проект якої є у ​​розпорядженні ZN.UA.

Крім того, до 2017 планується скасувати строкову службу в ЗСУ.

Як відомо, наразі у ВСУ, згідно з даними Білої книги-2011, нараховується 192 тисяч осіб, з яких 144 тисяч військовослужбовців і 48 тисяч цивільного персоналу. Через 2,5 роки (до кінця 2014 року) у ЗСУ має бути 100 тисяч осіб, з яких 85 тисяч - військовослужбовців і 15 тисяч цивільних осіб.

До кінця реформи — в 2017 році — військовослужбовців має залишитися 70 тисяч.

Одним з головних пріоритетів концепції є виконання армією бойових завдань без додаткової мобілізації. Хоча повністю ідея мобресурсу авторами документа не відкидається — передбачено збереження здатності ВСУ нарощувати бойовий потенціал у разі небезпеки масштабної війни.

При цьому на реалізацію запланованої міністерством оборони реформи до 2017 року планується виділити 155 мільярдів гривень, з яких 40,3 мільярдів — додатково залучені кошти.

Автори концепції посилаються на європейську практику і обіцяють довести рівень військових витрат до 1,4% ВВП.

УП

: 423 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz