Офіційні сайти відомств
» 2011 » Березень » 11 » 26 березня - Година Землі 2011 року.
18:39
26 березня - Година Землі 2011 року.
За ініціативою Всесвітнього фонду природи ( WWF ), починаючи з 2007 року, з метою об”єднання зусиль для боротьби зі зміною клімату проводиться щорічна кампанія Година Землі. Як вважає більшість дослідників, катастрофічні зміни клімату пов”язані з безпрецедентними за своїми масштабами викидами в атмосферу вуглекислого газу, обумовленими безконтрольною діяльністю людини в царині нарощування використання потужностей енергоресурсів.

26 березня о 20 год. 30 хв. люди по всьому світі вимикають світло на одну годину – Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

До акцій 2009 та 2010 років по всьому світі приєдналися більше 4000 міст із 127 країн, в Україні – більше 20 міст та містечок, у тому числі, Київ,Одеса, Львів та інші.

Кампанія Година Землі включає широке пропагування енергозбереження шляхом залучення різноманітних засобів масової інформації, активностей у освітніх закладах і громадських організаціях та інше. Поведінка кожного із нас щодо ставлення до природи має бути осмисленою і раціональною, базуватися на наукових засадах.

10 порад для дітей, як допомогти Планеті.

1. Вимикай світло, коли виходиш із кімнати. Енергія, яку ми використовуємо вдома для роботи домашніх приладів та освітлення будинку, отримується в основному за рахунок спалювання викопного палива, що призводить до викидів парникових газів, які спричиняють зміну клімату.

2. Вимикай воду, коли чистиш зуби, чи коли вона тобі не потрібна. Чиста прісна вода - цінний ресурс, за прогнозами вчених дві третини людей планети до 2025 року будуть відчувати нестачу питної води.

3. Не кидай сміття на вулицях міста та, особливо, знаходячись на природі. Сміття в природі загрожує тваринам та рослинам, а також псує естетичний вид міст. Прибирай за собою, кидай сміття у спеціальні контейнери, прибирай за іншими, якщо є така можливість.

4. Використаний та непотрібний папір (зошити, журнали, картонні коробки з-під продуктів харчування) не викидай на смітник, натомість збирай та здавай у пункти прийому макулатури. Здав макулатуру - врятував дерево!

5. Більше ходи пішки, їзди на велосипеді та роликах, аніж машиною чи транспортом. Транспорт, що працює на бензині чи дизельному паливі, забруднює атмосферу і спричиняє викиди парникових газів.

6. На дачі, у палісаднику посади дерево чи кущі. Рослини поглинають парникові гази, сприяючи зменшенню зміни клімату. Тобі та твоїм рідним стане легше дихати!

7. Не купуй зайвих речей, які тобі не дуже потрібні. Речі, яких ти вже не носиш, та іграшки не викидай, але передавай до дитбудинків, щоб вони слугували довше. На виробництво всіх речей витрачається енегрія та вода, а ти вже знаєш, що їх треба цінувати.

8. Підгодовуй птахів на вулиці, особливо взимку. Під снігом їм важко знайти їжу і вони можуть загинути. Для підгодівлі підійде хліб (але не чорний), несмажені зерна та насіння, несолоне сало (синички дуже його полюбляють!).

9. Повністю вимикай телевізор, комп’ютер чи програвач, коли не користуєшся ними. Не залишай їх в режимі очікування! У такому режимі вони споживають до 40% енергії від нормального режима роботи.

10. Використовуй багаторазові сумки, коли йдеш до магазину, замість пластикових пакетів. чи використовуй один пакет декілька разів. Пластик розкладається у природі до 100 років, часто спричиняючи загибель тварин і рослин.

http://wwf.panda.org/uk/


: 549 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Березень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz