Офіційні сайти відомств
» 2010 » Лютий » 2 » 11 років за державну зраду - вирок Апеляційного суду
21:02
11 років за державну зраду - вирок Апеляційного суду

27 січня ц.р. Апеляційний суд Житомирської області визнав трьох громадян України – подружню пару Ігоря та Наталю Манжос і Вадима Ковальчука винними у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.111 Кримінального кодексу України (державна зрада у формі шпигунства).  Суд призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі на терміни 11, 10 та 7 років відповідно. Одного з засуджених позбавлено також військового звання "підполковник запасу”.

У поле зору співробітників української контррозвідки зазначені громадяни потрапили ще 2007 року, як особи, які проявляли необґрунтовану зацікавленість секретною військово-технічною інформацією, що охороняється державою.

Як встановила українська контррозвідка, колишні військовослужбовці, працівники ДП «Мігремонт» (м.Запоріжжя) збирали зазначену документацію за завданням спецслужб Китаю. За вдало виконану «роботу» їм було обіцяно 800 тисяч доларів США.   

15 квітня 2008 року співробітники СБУ затримали зловмисників "на гарячому” під час копіювання таємних документів.

У разі витоку цієї секретної інформації про військовий об’єкт, який є унікальним, Україна зазнала б значних збитків у галузі економіки та оборони на суму кілька мільярдів доларів.

СБУ нагадує, що згідно з українським законодавством (ч.2 ст. 111 ККУ) громадяни України, якщо вони, отримавши завдання від іноземних спецслужб, організацій або їх представників, ніяких дій не вчинили і добровільно повідомили в СБУ про свій зв'язок та отримання завдання, звільняються від кримінальної відповідальності.

Прес-центр СБ України


: 815 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz