Офіційні сайти відомств
» 2012 » Червень » 20 » Звернення СОУ до Президента щодо запровадження професійного свята «5 квітня – День Військово-Морських Сил України»
14:54
Звернення СОУ до Президента щодо запровадження професійного свята «5 квітня – День Військово-Морських Сил України»
ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ВЕРХОВНОМУ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧУ
ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
В.ЯНУКОВИЧУ

ШАНОВНИЙ ВІКТОРЕ ФЕДОРОВИЧУ !

5 квітня 1992 року Указом Президента України Л.М.Кравчука № 209 «Про невідкладні заходи по будівництву Збройних Сил України» розпочато відродження Військово-Морських Сил України.
Другий пункт цього Указу проголошує «..Сформувати Військово-Морські Сили України на базі сил Чорноморського Флоту, дислокованого на території України.» Це було перше юридичне оформлення відродження ВМС України.
Зазначений Указ став можливим після того, як 27 делегатів III з’їзду Спілки офіцерів України від Севастопольської організації СОУ були на прийомі у Президента України Л.М. Кравчука, Міністра Оборони України К.П.Морозова.
Незважаючи на політичну й організаційну протидію, процес відродження національного флоту досить швидко набув незворотного характеру, а Севастопольська організація Спілки офіцерів України стало тим ядром, навколо якого об’єдналися патріотично налаштовані офіцери й мічмани зі всіх флотів колишнього Радянського Союзу. Це дало змогу в досить короткий термін сформувати основні складові сил флоту, добудувати й вивести кораблі в море та сформувати перші військові частини родів військ флоту.
Члени Севастопольської організації Спілки Офіцерів України стали ядром Організаційної групи Військово-Морських Сил України. Багато, хто з офіцерів проявили при цьому не лише патріотизм, але й мужність. Вони і зараз залишаються вірними високим національним ідеалам, відданими борцями за процвітання України і її надійної опори Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Отже, для виконання цього Указу в той непростий час українські моряки проявили рішучість, мужність та відповідальність.
5 квітня 2012 року виповнилось 20 років Указу Президента України № 209 «Про невідкладні заходи по будівництву Збройних Сил України». Цю дату офіцери Організаційної групи ВМС України відзначали щорічно, з 1-ої річниці. Так було і в цьому році.
СОУ брала активну участь в урочистому засіданні особового складу ВМС, відвідала кораблі ВМС України, подарували книги українським морякам, провела автопробіг з державними та військово-морськими прапорами по вулицям м. Севастополя. Це наша історія, яку ми будемо передавати наступним поколінням.
Разом з тим, ні одного представника від Міністерства Оборони України, центральних та місцевих органів виконавчої влади на заходах щодо відзначення
20 річниці Указу Президента України № 209 «Про невідкладні заходи по будівництву Збройних Сил України» не було.
Єдиним представником з далекої Коломиї, Івано-Франківської області був депутат місцевої ради Солоненко М. М., за що ми йому дуже вдячні.
При цьому слід зазначити, що під час відзначення 70-ї річниці Військово-Морської академії ім. Нахімова був присутній заступник Міністра Оборони України Олійник О.М.
Необхідно зазначити, що Олійник О.М. звертавсь до українських військовослужбовців російською мовою…
СОУ рішуче засуджує таке відношення посадових осіб органів української влади до Військово-Морських Сил України.

ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!

В той нелегкий час військові патріоти показали керівництву України: Чорноморський Флот не може бути підпорядкований двом країнам. Тому і День ВМС у нас повинен бути свій.
Українські моряки в Криму виконують нелегку місію по захисту територіальної цілісності України, незважаючи на незадовільне грошове, житлове забезпечення, перебуваючи в умовах інформаційної «війни» з боку сусідньої держави.
На підставі наведеного, з метою відзначення особистого внеску, мужності та відваги членів Севастопольської міської організації Спілки офіцерів України, військово-патріотичного виховання молоді, відродження українських військових традицій, Спілка офіцерів України підтримує пропозицію Севастопольської організації СОУ, Ради ветеранів ВМС України, 1-го Командувача ВМС України віце-адмірала Б.Б.Кожина, щодо запровадження професійного свята «5 квітня – День Військово-Морських Сил України» і звертається до Вас з клопотанням про підписання відповідного Указу Президента України.
Про результати звернення прошу повідомити Спілку офіцерів України у встановлений законом термін.

Звернення ухвалено Центральним Проводом СОУ протокол №6/5 від 19.06.2012 року.

З повагою,

Голова Спілки офіцерів України
Народний депутат України II скликання
полковник В.БІЛОУС


Прес-служба СОУ
: 419 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz