Офіційні сайти відомств
» 2010 » Січень » 11 » Звернення СОУ до Президента, Голови Верховної Ради та Премєр-міністра
20:45
Звернення СОУ до Президента, Голови Верховної Ради та Премєр-міністра
ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
В. А. ЮЩЕНКО
ГОЛОВІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
В.М. ЛИТВИНУ
ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРУ УКРАЇНИ
ТИМОШЕНКО Ю.В.


      Як стало відомо з засобів масової інформації, в грудні 2009 року Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про ліквідацію ракет «СКАД», які знаходяться на озброєнні Збройних Сил України. Зазначене рішення прийнято після того, як уряд США надав кредит уряду Іраку, у розмірі 3 млрд доларів США, для закупки в Україні бронетехніки для армії Іраку.
       Занепокоєння членів Спілки Офіцерів України визвав той факт, що рішення про ліквідацію ракет «СКАД» прийнято в той час, коли Україна опинилася в так званій «Сірій зоні безпеки», куди входять Україна і Молдова, затиснутій між двома військово-політичними блоками НАТО і ОКДБ. ОКДБ є спробою Росії протиставити НАТО Євразійський блок. Бажання безпроблемно отримувати російський газ, вплинуло на поведінку Німеччини, Франції та деяких інших країн, які заблокували шлях України до НАТО. При цьому необхідно зазначити, що Будапештський меморандум від 5.12.1994 року щодо забезпечення територіальної цілісності та суверенітету України, (після відмови України від ядерної зброї) не містить реального механізму забезпечення Незалежності України, а 4 грудня 2009 року закінчився термін договору між США та Росією про Наступальні Стратегічні Озброєння. Дії західних держав, особливо європейських, щодо України, починають певною мірою нагадувати Мюнхенську політику умиротворення 1938 року. Зазначені факти негативно впливають на обороноздатність України і розв’язують руки керівництву Росії щодо експансіоністських дій проти України.
       Ракети «СКАД» звісно застарілий комплекс, але єдина на сьогодні зброя стримування, яка залишилась на озброєнні Збройних сил України.
       На підставі наведеного, керуючись ст..40 Конституції України, ст..19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави» прошу Вас надати інформацію з приводу ліквідації ракет «СКАД», використання коштів виручених від продажу бронетехніки армії Іраку та які заходи вживаються для забезпечення обороноздатності України після ліквідації ракет «СКАД».

З повагою

ГОЛОВА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
II - СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В. БІЛОУС


: 954 | : Петро_ЛИСЕНКО | : звернення | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz