Офіційні сайти відомств
» 2011 » Жовтень » 18 » Звернення СОУ до голови Народницької РДА з приводу проведення науково-практичної конференції «Пам’ять про героїв Базару – священна»
20:11
Звернення СОУ до голови Народницької РДА з приводу проведення науково-практичної конференції «Пам’ять про героїв Базару – священна»

ГОЛОВІ НАРОДНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ТРОХИМЕНКУ В.П.

Шановний Валеріє Петровичу!
У відповідності до Указів Президента України «Про вшанування пам’яті видатних діячів Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки» від 16.05.2005 та «Про вшанування учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті» від 28 січня 2010 року Спілка офіцерів щорічно вшановує пам’ять загиблих учасників ІІ зимового походу армії УНР у с. Базар Житомирської обл. на місці їх захоронення.
В цьому році виповнюється 90 років від Дня загибелі воїнів ІІ Зимового походу армії УНР. У зв’язку з цим, 19.11.2011 року Спілка офіцерів України, вирішила в цьому році провести науково – практичну конференцію в с. Базар на тему: «Пам’ять про героїв Базару – священна».
А після конференції, покласти квіти та вінки до могили загиблих воїнів. Запрошуємо Вас взяти участь у зазначених заходах і просимо посприяти у виділенні приміщення у школі с. Базар з 10.00 до 13.00 19.ХІ-2011 року та запросити учнівську молодь до вшанування пам’яті загиблих воїнів армії УНР.
При необхідності орендну плату за приміщення гарантуємо.
З повагою

ГОЛОВА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В. БІЛОУС


Прес-служба СОУ


: 602 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz