Офіційні сайти відомств
» 2010 » Листопад » 19 » ЗМІ: Російські війска вступлять на територію України для охорони газу
20:17
ЗМІ: Російські війска вступлять на територію України для охорони газу
Воєнізовані підрозділи трубопровідних військ у складі «Газпрому» можуть найближчим часом з'явитися на українських ПСГ. У результаті, вважають експерти, на території України розташуються 12 російських військових баз, передає proUA.

Українсько-російський газотранспортний консорціум у листопаді вирішив включити в сферу своєї діяльності оренду українських підземних сховищ газу.

Кілька років тому в РФ була прийнята доктрина Енергетичної безпеки, яка, по суті, дала Кремлю право вважати російськими стратегічними об'єктами газопровідну інфраструктуру сусідніх країн. Потім, в 2007 році Кремль взявся за посилення «трубопровідних» військ, наділивши «Газпром» правом утримання власних воєнізованих формувань, пише видання.

«Україні, яка не входить ні в одну з систем безпеки, виглядає майже ідеальним плацдармом для відпрацювання нових російських амбіцій з контролю над« стратегічно важливими транспортними об'єктами за межами кордонів РФ ». У Білорусі, наприклад, ці амбіції вже давно мають вигляд регулярних маневрів російських військ у районах розташування газокомпресорних станцій і газопроводів », - йдеться в публікації.

Експерти стверджують, що «Газпром» навряд чи відмовиться від можливості, користуючись нагодою, розташувати на Західній України, де знаходяться підземні газові сховища, свої війська. А значить Україна має всі шанси отримати ще 12 військових російських баз на своїй території.

Додамо, що газета «Комерсант-Україна» з посиланням на джерело в кабінеті міністрів України раніше повідомляла, що Україна пропонує «Газпрому» взяти в оренду підземні сховища газу в обмін на зниження його вартості в 2010 році.

Росбалт


: 995 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz