Офіційні сайти відомств
» 2010 » Грудень » 24 » Не з’явився відповідач, але з’явилися ті, хто готовий захищати українських патріотів ХХ століття.
21:34
Не з’явився відповідач, але з’явилися ті, хто готовий захищати українських патріотів ХХ століття.
Хоча позивач до Президента України з вимогою про скасування його Указу «Про вшанування учасників боротьби за незалежність України у XX столітті» Н.Вітренко на чергове засідання Окружного адміністративного суду міста Києва 22 грудня 2010 року прийшла разом із соратником і величезною купою друкованої продукції у супроводі людей з відео і фотокамерами (звичайно, щоб нагадати про себе в такий спосіб), з боку відповідача (Президента України) не з’явився ніхто. Не було навіть його представника. Оскільки це не перше засідання в цієї справі, то про непоінформованість адміністрації президента говорити вже некоректно. Можливо є якісь поважні причини, але про них нічого невідомо.

Не з’явився відповідач, але з’явилися ті, хто готовий захищати українських патріотів. До суду на той час було подано біля трьох сотень заяв простих громадян України, які прагнуть долучитися до оборони указу — як треті особи (їхні документи вмістилися в 6 томах). Ось чому тісний зал Адміністративного суду не зміг розмістити усіх бажаючих захищати гідність і шану учасників боротьби за незалежність України у XX столітті.

Тож окрім СОУ, яку представляли голова Спілки офіцерів України полковник Вячеслав Білоус, заступник голови полковник Петро Костюк та багато інших спілчан, також на суді відстоювали цей Указ Степан Хмара, Василь Овсієнко, депутати В’язівський та Кульчинський представники КУН, УНА-УНСО та багато інших.

Повстала справжня армія українців і кожен з них відчув, що в цієї справі (як би їх статус не визначало судочинство) вони будуть дієвими особами.
Адвокат Роман Орєхов намагався довести судді, щоб та реєструвала ще бажаючих долучитись до справи у якості третіх осіб.
Суддя не відхилила ці заяви і доводи, але і остаточного рішення не прийняла.
Після кількагодинного засідання Суд вирішив перенести засідання на 5 січня 2011 року.

Нагадуємо, що до СОУ постійно надходять звернення громадян, телефонні дзівнки з проханням допомогти їм долучитися до справи у якості третіх осіб. Телефон секретаріату СОУ (044) 253-32-30

Майор С.НЕРЕДЬКО, полковник П.ЛИСЕНКО.

портал українських офіцерів - СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ


Світлини з залу суду.

На столі судді заяви простих українців - захисників гідності борців за незалежність України у ХХ столітті.Не всіх патріотів вмістила зала, але основні готові відстоювати борців за незалежність України.Позивач до ПІАРУ готовий: 616 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz