Офіційні сайти відомств
» 2009 » Листопад » 12 » ЗАКЛИК ДО УКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДЯНСТВА
16:30
ЗАКЛИК ДО УКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДЯНСТВА
Ми, ініціативний комітет засновників позапартійної громадської організації — Української Національної Ради, яку створюємо з метою розвитку та утвердження демократичної української державності, — звертаємося до громадянства із закликом підтримати наш почин.

Мета Української Національної Ради:

— об'єднати громадян, які прагнуть реалізувати свої здібності та інтелектуальний потенціал у побудові європейської Української держави;

— сприяти створенню громадських організацій, що борються за здоровий спосіб життя, за громадянську порядність і антикорупційність, за збереження національних традицій, за чистоту Церкви, за очищення природного життєвого простору;

— підтримувати дух побратимства і живити християнську основу взаємопідтримки та співпраці;

— підтримувати ініціативу та особистий приклад – основний принцип творення громадських об’єднань;

— боротися проти споживацького способу життя, морального занепаду та духовної кризи людини, обстоювати християнські, національнотворчі українські цінності, толерантне ставлення до релігійних вірувань національних меншин України;

— об’єднувати регіони України з різним історичним минулим на основі правдивої інформації про минуле нашого народу;

— виробляти рекомендації з розв'язання найважливіших проблем політичного, культурного й духовного розвитку нашого народу;

— посилювати вплив громадянського суспільства на діяльність державних інституцій;

— здійснювати громадський контроль за діяльністю органів влади всіх рівнів задля оздоровлення здеградованих державних механізмів;

— захищати й розвивати українську мову як душу нашої відродженої державності.


На перешкоді утвердженню української державності стоять п'ята колона і надихане рабськими призвичаєннями войовниче малоросійство. Вони чинять опір українській національній ідеї, намагаються нав'язати суверенному державницькому будівництву план підпорядкування новоімперським інтересам реакційних сил Росії. В Україні панує кримінально-олігархічна псевдодемократія, яка зневажає народ та національні форми життя. Розвиток Української держави гальмують і самозакохані вожді, які заради прославлення власної особи наплодили дрібних партійок і культивують розбрат між ними.

Нині в Україні відчувається відсутність Руху, що діяв як всенародна організація, котра не ставила перед собою завдання впливати на владу виключно і тільки голосами в парламенті, а наповнювала атмосферу позапарламентського політичного життя духом українського єднання. За нових історичних обставин ми прагнемо скористатися досвідом діяльності Руху.

В суспільстві відчутно бракує високого духу, здатного творити самозахисні організації й товариства, які працювали б як народний парламент.

Вважаємо, що провідною силою Української Національної Ради має бути молодь, яка діятиме в організації разом зі старшими поколіннями, виражаючи погляди і надії всього нашого народу.

Ми звертаємося до молоді взагалі і насамперед до студентства України: підтримайте своїх київських друзів, які підписали Заклик!

Ми звертаємося до журналістів, науковців, освітян, працівників культури, письменників і митців, членів творчих спілок, медиків, військових, правоохоронців, державних службовців: підтримайте наш Заклик!

Ми звертаємося до об'єднань громадянського суспільства і національних меншин України: підтримайте наш Заклик!

Ми звертаємося до зарубіжних громад українців: підтримайте наш Заклик!

Ми будемо співпрацювати з усіма політичними та громадськими організаціями, метою яких є зміцнення державності України та її демократичний розвиток.

Ми ПРОПОНУЄМО до 20 листопада 2009 р. провести в обласних, районних центрах та в усіх організаціях, які підтримають цей Заклик, збори з метою обрання делегатів на установчий з'їзд Української Національної Ради. Дату й місце проведення установчого з’їзду ініціативний комітет повідомить окремо.

Ми вважаємо за свій обов'язок створити авторитетну організацію, народну трибуну, яка має відповідати на тривожні сигнали часу голосом дозрілої до державницького життя великої української нації і всього світового українства.

19 жовтня 2009 р., м. Київ.

Дмитро Павличко, Юрій Щербак, Іван Драч, Іван Дзюба, Ігор Юхновський, Борис Олійник,Євген Сверстюк, Левко Лук’яненко, Михайло Горинь, Роланд Франко, Василь Овсієнко, Степан Хмара, Микола Жулинський, Віталій Дончик, Мирослав Попович,Михайло Ратушний,В’ячеслав Брюховецький, Володимир Василенко, Володимир Пилипчук, Олег Чорногуз, Юрій Мушкетик, Володимир Сергійчук, Євген Гірник, Валерій Асадчев, Орест Климпуш, Володимир Черняк, Іван Заєць, Павло Мовчан, Ніна Байко, Ольга Кобець, Борис Кожин, Євген Лупаков, Мирослав Симчич, Любомир Полюга, Микола Поровський, Михайло Швайка, Віталій Кононов, Володимир Мойсик, Володимир Карпук, Зіновій Шкутяк, Микола Кульчинський, Лесь Танюк, Олександр Сергієчко, Наталія Осьмак, Петро Осадчук, Петро Засенко, Ілля Шутов, Іван Малкович, Дмитро Пилипчук, Григорій Куценко, Марія Овдієнко, Людмила Вансовська, Микола Оцун, Олександр Галака, Валерій Московченко, Микола Зозуля, Віктор Вознюк, Арсеній Пушкаренко, Євгеній Бомбар, Анастасія Мишко, Юрій Єрмолов, Ірина Вершацька, Діана Канєвська, Володимир Крайницький, Олексій Якубчук, Алла Юрченко, Максим Сорокін, Олеся Федів, Максим Заводнюк, Ольга Романчук, Тарас Прогнімак, Ганна Карпунова, Тетяна Кутова, Амар Аль-Ані, Богдана Іщенко, Аліна Пилипенко, Дмитро Тітов, Антон Барабаш, Антон Голубенко, Павло Романчук, Сергій Грабчак, Катерина Терлецька, Ярина Чорногуз, Олександр Стромко, Андрій Ковальов, Сергій Шевченко, Андрій Новак, Ірина Ключковська, Юрій Сливка, Роман Лубківський, Михайло Сидоржевський, Іван Ющук

Ініціативний комітет Української Національної Ради

Голова ініціативного комітету

Павличко Дмитро Васильович


Українська Всесвітня Координаційна Рада
вул. Антоновича, 3-б, Київ, 01004
Тел./факс (044) 287-22-41, тел.: 287-73-95
e-mail: uvkr@iptelecom.net.ua

УІС


: 1254 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz