Офіційні сайти відомств
» 2013 » Листопад » 27 » Заява Львівської ОО СОУ щодо підтримки загальноукраїнського "Євромайдану"
23:00
Заява Львівської ОО СОУ щодо підтримки загальноукраїнського "Євромайдану"
ЗАЯВА 
Львівської обласної організації Спілки офіцерів України щодо підтримки загальноукраїнського "Євромайдану" 

21 листопада 2013 року після жорсткої заяви прем’єр-міністра України стало зрозуміло, що підписання угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною відкладається на невизначений термін. Злякавшись економічного тиску і політичного шантажу Росії, уряд Миколи Азарова дав зрозуміти, що не бажає підписувати цей надзвичайно важливий для майбутнього нашої держави, нашого суспільства документ. Під загрозою зриву опинились давно очікувані зміни на краще, на які після Вільнюського саміту сподівалися громадяни України. 
Українці за велінням сердець і розуму, вийшли на загальнонаціональне віче, перетворивши вулиці й площі на велетенський "Євромайдан". 
Мешканці Львова і Києва, Одеси і Сум, Сімферополя і Тернополя, Харкова, Івано-Франківська й десятків інших міст з гідністю відстоюють єдино можливий для України цивілізаційний вибір. Вибір європейський. Не євроазійський. 
Ми, члени Львівської обласної організації Спілки офіцерів України, закликаємо керівництво держави не змінювати євроінтеграційний курс України. Заява уряду має бути дезавуйована. Президент Віктор Янукович несе відповідальність за майбутнє України. У Вільнюсі він має скріпити своїм підписом стратегічно важливий для Української держави документ. 
Ми і наші родини також беремо участь у загальноукраїнському майдані. Висловлюємо свою підтримку і повагу всім, хто виявляє громадянську мужність у такий відповідальний історичний момент. Передусім дякуємо українській молоді, українському студенству, котре дуже добре розуміє необхідність дотримання Україною євроінтеграційного курсу як безальтернативної перспективи розвитку держави. Саме тому молоде покоління так завзято протестує на загальноукраїнскому майдані проти зміни цього курсу. 
Віримо, що спільними зусиллями вплинемо на позитивне прийняття рішення владою. Адже підписання угоди про асоціацію з Україною у Вільнюсі - це лише перший крок до вибору нашого модерного майбутнього, до життя в демократичній, цивілізованій країні. 
Ми добре усвідомлюємо, що попереду нас чекають важкі випробування, важка праця. Але віримо в неминуче європейське повернення України і її прекрасне прийдешнє! 

Прийнято виконкомом Львівської обласної організації Спілки офіцерів України 25.11.2013 р.. 


Голова Львівської обласної організації СОУ 
Петро Костюк, полковник

: 495 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz