Офіційні сайти відомств
» 2011 » Січень » 14 » За змістом листа можна зробити висновок, що він є відповіддю на відкритий лист Голови Всеукраїнської Спілки Офіцерів України
21:00
За змістом листа можна зробити висновок, що він є відповіддю на відкритий лист Голови Всеукраїнської Спілки Офіцерів України
До секретаріату Спілки офіцерів України надійшов лист з Адміністрації Президента України за підписом Заступника Глави Адміністрації Президента України Г.Васильєва. Цікавим є той факт, що лист надійшов до однофамільця Голови СОУ але на ім'я і побатькові Володимиру Петровичу.
За змістом листа можна зробити висновок, що він є відповіддю на відкритий лист Голови Всеукраїнської громадської організації Спілки Офіцерів України Народного депутата України ІІ скликання полковника В'ячеслава Олександровича Білоуса стосовно захисту прав полковника С. Литвина, Полковника П. Костюка капітана першого рангу М. Мамчака. надісланого 24 листопада 2010 року.
Інформацію портал подавав під заголовком "СОУ вимагає припинення переслідування офіцерів-патріотів за політичними мотивами. Відкритий лист до Президента України."
Відповідь проста і очикувана. Ось вона.

Портал українських офіцерів Спілка Офіцерів України.

: 633 | : PORTAL_SOU | : 3.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz