Офіційні сайти відомств
» 2013 » Липень » 23 » За мужність і самовіддані дії офіцерів навічно зараховано в списки особового складу військової частини Рубрики: ВВ МВС УКРАЇНИ
11:11
За мужність і самовіддані дії офіцерів навічно зараховано в списки особового складу військової частини Рубрики: ВВ МВС УКРАЇНИ
Командувач внутрішніх військ МВС України генерал-лейтенант Станіслав Шуляк підписав наказ про зарахування навічно в списки особового складу військової частини 2269 військовослужбовців, які трагічно загинули в авіакатастрофі у грудні минулого року. 

25 грудня 2012 року на аеродромі військової частини 2269 м. Олександрії екіпажем у складі командира екіпажу підполковника Павлюка Вячеслава Юрійовича, штурмана капітана Кошеля Олега Ігоровича, бортового авіаційного техніка старшого лейтенанта Ігітяна Рубена Артюшевича та спеціалістами техніко-експлуатаційної частини капітаном Курінним Дмитром Миколайовичем і прапорщиком Олєйниковим Віталієм Олександровичем виконувалась перевірка двигунів та систем після виконання регламентних робіт на вертольоті Мі-8МТ, бортовий номер № 29. 

Під час опробування двигунів через непередбачувані обставини вертоліт здійснив незапланований зліт та, набравши висоту, потрапив у низьку хмарність. При гострому дефіциті часу, не маючи достовірних показань пілотажно-навігаційних приборів та уяви про фактичне положення вертольота відносно горизонту, екіпаж продовжував намагатися стабілізувати політ вертольота та здійснити захід на посадку за працюючими дублюючими приладами. 

Однак, помітивши поблизу вогні освітлення автомобільної заправної станції та світло фар автомобілів, що знаходилися на автомобільній трасі Київ – Дніпропетровськ, екіпаж для уникнення зіткнення з ними, що могло призвести до загибелі людей, які знаходилися там, відвернув вертоліт у бік аеродрому з великим креном, чим ще більше ускладнив своє становище. 

Внаслідок цього аварійна ситуація миттєво переросла в катастрофічну, виконання безаварійного польоту та здійснення безпечної посадки стало неможливим, і, як наслідок, відбулося зіткнення вертольота із землею, що призвело до загибелі військовослужбовців. 

Комісією на чолі із заступником Міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенантом міліції Ратушняком В.І. було проведене ретельне розслідування обставин авіаційної події про що складено акт про розслідування катастрофи з вертольотом Мі-8МТ. Під час розслідування порушень та недоліків у підготовці та організації проведення опробування, підготовці екіпажу до опробування, в організації та забезпеченні польотів не виявлено. 

Після проведення досудового розслідування від Прокуратури Південного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері отримано повідомлення про закриття кримінального провадження, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, за фактом порушення правил польотів або підготовки до них за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 416 КК України, - закрите на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України у зв’язку з установленням відсутності в діянні екіпажу вертольота МІ-8МТ, службових осіб групи керівництва польотами та групи забезпечення польотів складу кримінального правопорушення. 
 

За мужність і самовіддані дії, виявлені під час виконання своїх службових обов’язків, та з метою збереження пам’яті про підполковника Павлюка Вячеслава Юрійовича, капітана Кошеля Олега Ігоровича, старшого лейтенанта Ігітяна Рубена Артюшевича, капітана Курінного Дмитра Миколайовича, прапорщика Олєйникова Віталія Олександровича, їх навічно зараховано в списки особового складу вертолітної ескадрильї військової частини 2269 внутрішніх військ МВС України.


: 788 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz