Офіційні сайти відомств
» 2013 » Листопад » 4 » З приводу антиукраїнських провокаційних акцій проти адмірала І.КАБАНЕНКА. Звернення СОУ до Президента .
21:07
З приводу антиукраїнських провокаційних акцій проти адмірала І.КАБАНЕНКА. Звернення СОУ до Президента .

Президенту України -
Верховному Головнокомандувачу
Збройних Сил України
В.Ф.Януковичу


Шановний Вікторе Федоровичу!

Спілка офіцерів України, перша військово-патріотична Всеукраїнська громадська організація, підтримуючи звернення до Вас ветеранів – адміралів Військово-Морських Сил України, обурена антиукраїнськими провокаційними акціями проти першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України адмірала Ігора Кабаненка.
Ці провокації, напередодні входження України до Європейської Співдружності, нагадують ситуацію перед і на початку Другої світової війни, коли були винищені кращі генерали і адмірали колишньої радянської армії. А наслідком стали багатомільйонні жертви та п'ятирічна війна.
Якщо будуть звільнені з лав Збройних Сил України такі офіцери як адмірал І.Кабаненко, то з ким Ви їх залишите – з двадцятирічними неосвіченими білявками, яких нині призначають на посади в закладах Збройних Сил України замість професіоналів-військовиків?
Складається враження, що Ваші радники стосовно силових структур України, роблять все можливе щоб не допустити завершення Ваших намагань зробити Україну повноцінною європейською державою. І це в той час, коли Росія продовжує зміцнювати свої і до цього надпотужні Збройні сили…
Адже саме адмірал І.Кабаненко, виконуючи Державну програму реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року, маючи вищу військову освіту міжнародного зразка та значний життєвий і професійний досвід, докладав основні зусилля задля створення в Україні національного війська європейського зразка.
В Збройних Силах України після фактичного знищення Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та дискредитації найбільш відданих Україні і підготовлених адміралів, генералів Генерального штабу ЗСУ, запанувала зневіра в заяви і дії керівництва держави щодо Збройних Сил.
Просимо Вас особисто вникнути в цю проблему, запросити до себе на співбесіду адмірала Ігора Васильовича Кабаненка і лише після цього приймати остаточні рішення.
З повагою та впевненістю і в подальшу нашу плідну і корисну для України співпрацю,

Голова Всеукраїнської громадської організації ”Спілка офіцерів України”,
народний депутат України II скликання,
капітан І рангу Євген ЛупаковБезымянный


Прес-служба СОУ


: 503 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz