Офіційні сайти відомств
» 2012 » Грудень » 10 » «З-під знаку Стрільця: Олена Степанів-Дашкевич у світлинах, документах та спогадах». Презентація книги Анни Кос (фоторепортаж ЛООСОУ)
16:07
«З-під знаку Стрільця: Олена Степанів-Дашкевич у світлинах, документах та спогадах». Презентація книги Анни Кос (фоторепортаж ЛООСОУ)
Члени Львівської обласної організації Спілки офіцерів України 9 грудня були присутні в Національному музеї "Тюрма на Лонцького " на презентації книги Анни Кос «З-під знаку Стрільця: Олена Степанів-Дашкевич у світлинах, документах та спогадах». Цю книгу видано у Львові до 120-річного ювілею хорунжої Українських січових стрільців, четарки Української галицької армії Олени Степанівни. 
Ілюстроване видання з нагоди 120-річчя від дня народження Олени Степанів-Дашкевич об’єднало архівні світлини, документи, спогади та розповідь про життя і героїчний чин хорунжої Українських січових стрільців, четарки Української галицької армії, доктора філософії, педагога, діячки українського кооперативного руху, вченого-географа та в’язня сталінського ГУЛАГу. 
Дослідження Анни Кос доповнено фрагментами інтерв’ю Олени Степанівни, а також текстами народних пісень про героїню штурму гори Маківки. У післямові подано інформацію про майбутню музейну експозицію у пам’ятці історії – меморіальному помешканні Олени Степанів-Дашкевич на вул. Козацькій, 11-а у Львові. 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Фоторепортаж Степана Боренька 
Львівська обласна організація СОУ 


ЩЕ ДО ТЕМИ:


: 1150 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz