Офіційні сайти відомств
» 2014 » Січень » 27 » "Всьому українському народу міцного здоров'я, наснаги і впевненості в нашій спільній перемозі над бандитами при владі!"- Євген Лупаков.
13:30
"Всьому українському народу міцного здоров'я, наснаги і впевненості в нашій спільній перемозі над бандитами при владі!"- Євген Лупаков.

DSC_139526 січня 1992р. -- особовий склад 17-ї бригади кораблів охорони водного району (командир - капітан 2 рангу Ю.В.Шалит) Кримської військово-морської бази ЧФ прийняв присягу на вірність українському народу. Це був перший акт прийому присяги в складі цілого військового з'єднання, більшість офіцерів та мічманів якого вже на той час були членами Спілки офіцерів України. Спілка офіцерів України вітає наших бойових побратимів з черговою річницею цієї знаменної в їх житті події та бажає щастя, міцного здоров'я та сім футів під кілем.

26 січня 1993р.(вівторок) -- Міністерство юстиції України зареєструвало політичну партію Конґрес Українських Націоналістів-Спілка офіцерів України вітає свого побратима - Конґресу Українських Націоналістів і всіх членів нашої браньої політичної партії з черговою річницею їх офіційного визнання, бажає всім щастя, міцного здоров'я та перемоги завжди, у всьому та над усіма.

26-27 січня 1990р.(п'ятниця-субота) - Київ. Установчий з'їзд, на якому створено Спілку народних майстрів України. Член Спілки офіцерів України підполковник Микола Оцун-один з її засновників. Спілка офіцерів України вітає наших народних майстрів з їх офіційним визнанням, бажає перш за все міцного здоров'я, нових творчих здобутків на славу Неньки України.

Ці знаменні для наших побратимів події проходять в 2014р., на жаль, під час антибандитської війни українського народу, а тому Спілка офіцерів України, яка з перших днів протистояння зганьбившої себе перед волелюбним українським народом нинішньою владою, була разом з протестувальниками на Євромайдані, закликає військовослужбовців та службовців силових структур України не порушувати ст.60 Конституції України, даної ними присяги на вірність українському народу, а не владі, яка завжди тимчасова, і бажає всьому українському народу міцного здоров'я, наснаги і впевненості в нашій спільній перемозі над бандитами при владі!

26 січня 1997р. — в Ічкерії(колишня Чечня, 21 січня 1997р. – у Чечні оголошено про плани проведення президентських виборів і назву країни змінено на Республіку Ічкерія), при формальному визнанні Росією, а фактично при повній і не лише енергетичній нею блокаді, відбулись президентські вибори – набравши 65% голосів, перемогу здобув Аслан Масхадов(Masxadan Ali kant Aslan). У складі української делегації спостерігачів на цих виборах був і Голова Спілки офіцерів України капітан 1 рангу Євген Лупаков. Члени української делегації привітали Аслана Масхадова з перемогою другими, після делегації Казахстану. Зустріч тривала більше години при повному взаєморозумінні... На жаль, уже у вересні 1999 року почалася чергова агресія російських окупаційних військ проти Незалежної держави Ічкерія...

Спілка офіцерів України вітає гордий, волелюбний братній чеченський народ з черговою річницею всенародного обрання Президента Ічкерії - цієї важливої в їх житті подією та бажає якомога швидшого звільнення від російської окупації...

ГОЛОВА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ",
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ II СКЛ.,
КАПІТАН І РАНГУ ЄВГЕН ЛУПАКОВ

: 1681 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz