Офіційні сайти відомств
» 2011 » Квітень » 5 » Всі люди Кононова були одягнені у німецьку форму - можливо, спочатку "акцію відплати" хотіли, як звичайно, списати на звірства окупантів.
23:53
Всі люди Кононова були одягнені у німецьку форму - можливо, спочатку "акцію відплати" хотіли, як звичайно, списати на звірства окупантів.
"Помер Василь Кононов - канонічна фігура епохи путінського неосоветізма, ікона російських патріотів. Закінчений червоний бандит-терорист, чиє ім'я Москва перетворила на знаряддя боротьби з ненависними балтійськими демократіями.

Нагадаю, що в травні 1944 року Кононов з підручними знищив за рішенням "партизанського суду " як "поліцаїв" дев'ятьох антирадянськи налаштованих жителів латвійського села Малі Бати.

При цьому в "поліцаї"потрапили три жінки, одна з них на дев'ятому місяці вагітності.

З дев'яти чоловік п'ятеро були розстріляні, а четверо спалено живцем, включаючи вагітну жінку. Вона спершу вибралася з полум'я, але більшовики рішуче заштовхали її назад у вогонь.

Всі люди Кононова були одягнені у німецьку форму - можливо, спочатку "акцію відплати" хотіли, як звичайно, списати на звірства окупантів.

Так само потім у Західній Україні будуть звірствувати чекісти, переодягнені у форму УПА, збуджуючи в народі ненависть до "бандерівців"...

Читати повністю статтю Олексія Широпаєва російського публіциста, поета, політичний діяч націоналістичного напрямку (м. Москва) "На смерть карателя" російською.


: 565 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz