Офіційні сайти відомств
» 2009 » Листопад » 12 » «Вона працює. Вона – це криза... Ми повинні побороти цю кризу», – закликав Глава держави. (ВІДЕО)
20:30
«Вона працює. Вона – це криза... Ми повинні побороти цю кризу», – закликав Глава держави. (ВІДЕО)

Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з Першим заступником Міністра оборони Валерієм Іващенком, присвячену стану Збройних сил України та їхньому фінансуванню. Глава держави наголосив, що рівень фінансування армії цього року є безпрецедентно низьким і приводить Збройні сили до незворотних кризових процесів. За його словами, з 12,8 млрд. грн., передбачених у державному бюджеті на фінансування Збройних сил у 2009 році, за десять місяців було виділено лише 7,3 млрд. Це становить 0,78% від ВВП, що є найнижчим показником для європейських країн. На принизливо низькому рівні знаходиться матеріально-технічне забезпечення армії. «Це найбільш катастрофічне фінансування армії з 1991 року», – сказав Віктор Ющенко.

На кризовий стан ЗСУ вказує і те, що за 9 місяців цього року лави Збройних сил покинули 2000 контрактників та 300 офіцерів. «Це серйозний процес руйнації українського війська. Одна людина є відповідальна за це, точніше, безвідповідальна – Прем’єр-міністр», – сказав Віктор Ющенко, наголосивши, що урядова політика щодо армії поглиблює кризу.

«Вона працює. Вона – це криза... Ми все повинні зробити, щоб ця криза з нами більше не жила. У нашому політичному чи економічному житті. Ми повинні побороти цю кризу», – закликав Глава держави.

«Змушений питання фінансування української армії поставити на РНБО на наступному тижні», – повідомив Президент.

«Я публічно звертаюся до Прем’єр-міністра: забезпечити максимально те фінансування, яке передбачено в бюджеті для українського війська. Якщо це не буде зроблено, ми станемо свідками безповоротних процесів», – попередив Глава держави. За його прогнозом, збереження існуючого режиму фінансування ЗСУ посилюватиме кризу в армії. «Ці люди потребують від нас пошани. А від уряду – повного виконання планів фінансування», – наголосив Президент.

УКРАЇНСЬКИЙ МІЛІТАРНИЙ ПОРТАЛ


: 849 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz