Офіційні сайти відомств
» 2009 » Грудень » 3 » В.Ющенко: Політика чинного Прем’єр-міністра по відношенню до української армії – це робота проти національних інтересів України
11:21
В.Ющенко: Політика чинного Прем’єр-міністра по відношенню до української армії – це робота проти національних інтересів України

Президент України Віктор Ющенко переконаний, що політика, яку проводить чинний Прем’єр-міністр щодо Збройних Сил України, веде до руйнації армії. Це він сказав у інтерв’ю представникам ЗМІ під час відвідин 40-ї бригади тактичної авіації у Василькові.

«Політику, яку пропонує Прем’єр-міністр по відношенню до української армії, можна розцінювати як політику, направлену на нищення національної армії», – сказав В.Ющенко.

Він нагадав, що на сьогодні військовий бюджет 2009 не виконується більш ніж на 30% , а  фінансування ЗСУ становить менше 1% від ВВП.

За таких умов, наголосив Президент, мова фактично не йде про бойову підготовку та розвиток війська, а армія, вочевидь, не може повноцінно працювати як конституційний інститут оборони держави.

В.Ющенко відзначив, що в ситуації, що склалася з фінансуванням ЗСУ, є вина не тільки так званої парламентської більшості, а й опозиції. «Є десятки важелів, дій як більшості, так і меншості, щоб не допустити розвалу національної армії. Але, на жаль, ні БЮТ і та «велична більшість», ні опозиція, яка існує в українському парламенті, не замовили свого слова щодо пропозицій, які вніс Президент стосовно української армії. Але це мене не зупиняє», – сказав В.Ющенко. Він нагадав, що мінімальна потреба ЗСУ, яка має бути закладена у державному бюджеті 2010 року, складає 19 млрд. грн., натомість у запропонованому Ю.Тимошенко бюджеті фінансування армії передбачається на цьогорічному рівні. «Це бюджет, який не дає жодної відповіді про контрактну армію, підготовку армії чи її розвиток», – зазначив Глава держави.

Глава держави підкреслив, що йдеться про питання, які, вочевидь, мають хвилювати не тільки Президента України, а й  усіх громадян. «Проведення подальшої такої політики Прем’єр-міністра в українському війську – це робота проти національних інтересів України», – сказав В.Ющенко.


ДО ТЕМИ

2 грудня 2009 року підписано УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1000/2009 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 листопада 2009 року «Про заходи з невідкладного поліпшення фінансування Збройних Сил України для подолання кризового стану їх боєздатності»

За інформацією Секретаріату Президента України: 703 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz